Niechaj się błyszczy!

Im bliżej świąt i okresu sylwestrowego na salonach będzie pojawiać się coraz więcej kreacji przyciągających wzrok swoim blaskiem. Na prezentacji nowej kolekcji marki Pandora pojawiło się kilka gwiazd, które postawiły na olśniewająco migotliwy look. Inspirujcie się!

Niechaj się błyszczy!

Niechaj się błyszczy!

Pokaz marki Pandora zobowiązuje, błyskotki to jej specjalność! Dlatego właśnie, wiele przybyłych na to wydarzenie kobiet zdecydowało się na równie efektowną kreację. Dorota Wróblewsk, znana projektantka, wykładowca kodu ubioru, business look'u oraz autoprezentacji, wie jak dobrze wypaść. Mogliśmy ją oglądać w dłuższym żakiecie z rękawami trzy czwarte w srebrzystym kolorze. To świetne rozwiązanie na wyjście wieczorne. Śmiało możemy zestawić taki żakiet z czystą czernią, nieskalaną zbędnymi ozdobieniami. Wyśmienicie zagrają z nim spodnie w kant i wysokie szpilki, które wydłużą waszą sylwetkę. Do tego urocza kopertówka i efektowna bransoletka przyciągająca uwagę. Paulina Drażba postawiła na kuszącą złotem sukienkę, w której czerwony pasek idealnie podkreśla talię dziennikarki. Znana stylistka Anna Męczyńska dba o to aby w polskich serialach pojawiało się coraz więcej ubrań polskich projektantów. Sama stara się być "fashion", bo jak mówi "jak Cię widzą, tak Cię piszą". Na pokazie pojawiła się w migoczącej cekinami bawełnianej sukience.

Jeśli będziecie się gdzieś wybierać wieczorową porą postawcie na błyszczący look, będziecie mieć wtedy pewność, że wypadniecie rewelacyjnie!


Niechaj się błyszczy!

Niechaj się błyszczy!

Niechaj się błyszczy!

Niechaj się błyszczy!

Niechaj się błyszczy!

Niechaj się błyszczy!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 08.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×