Noszenie czerwonej koszulki zwiększa efektywność treningów?

Wszystko na to wskazuje!

czerwona-koszulka-do-cwiczen.jpgJeśli do tej pory wyciskałaś ćwiczyłaś na siłowni, bieżni, czy w terenie i przynosiło to marne efekty, być może wiemy dlaczego. Jeśli chcesz zwiększyć efektywność swoich treningów - zacznij nosić na czas ćwiczeń czerwoną koszulkę.

 POLECAMY: 3 koktajle - bomby energetyczne. Dodadzą Ci energii!

Informację na temat zależności - czerwonej koszulki i intensywności treningów opublikowano w magazynie "Emotion". Naukowcy stwierdzili, że osoba ubrana w czerwoną koszulkę zaczyna czuć się silniejsza, bardziej wytrzymała i szybsza. Jednym słowem - w czerwonych ubraniach można góry przenosić, budzi się w nas nasz wewnętrzny Szwarceneger. Czyżby? 

POLECAMY: Kiedy lepiej ćwiczyć - rano czy wieczorem?

Osoba ubrana w czerwoną koszulkę od razu podnosi poziom adrenaliny w swoim otoczeniu. Wygląda na kogoś, kto jest gotowy do walki i ucieczki. Być może właśnie dlatego Tiger Woods - amerykański golfista w finałowej grze miał na sobie czerwoną koszulkę, a klub Manchester United nie bez powodu tak długo odnosił sukces. 

Można te obserwacje brać na serio albo włożyć między bajki - macie wybór. W każdym razie - może warto spróbować i na kolejny trening ubrać się w czerwoną koszulkę. Może będzie Wam się lepiej ćwiczyć i spocicie się tak, jak nigdy dotąd? W sumie nie macie nic do stracenia! 

POLECAMY: Co zrobić, żeby Ci się chciało? Jak nie rzucić diety po 3 dniach?

Źródło: MilionKobiet.pl, menshealth.about.com
Foto: Thinkstock


Dodał(a): Karolina Zdunowska , Piątek 11.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×