Nowa Carrie - AnnaSophia Robb

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu "Carrie Diaries" - prequelu kultowego serialu "Seks w Wielkim Mieście". Przed młodziutką AnnąSophią Robb naprawdę wielkie zadanie. Musi dorównać talentem, osobowością i... stylem poprzedniej Carrie Bradshaw, czyli Sarze Jessice Parker. Uda się?

AnnaSophia Robb

Nowa Carrie - AnnaSophia Robb

Czy ktokolwiek jej dorówna? Niezapomniana kreacja Sary Jessiki Parker jako Carrie Bradshaw na zawsze pozostanie w sercach fashionistek całego świata... 18 - letnia AnnaSophia Robb ma naprawdę wielką misję. Z pomocą stylisty, który zajął się obsadą "Gossip Girl", Erika Damana (jego Blair to niezaprzeczalne arcydzieło!) musi odtworzyć to specyficzne "coś", które towarzyszyło SJP przez 6 sezonów "Sex and the City". Porównajcie stylizacje AnnySophii z podobnymi zestawami SJP - która wypada lepiej?

AnnaSophia Robb

Klasyka gatunku - spódniczka tutu i prosty top w wykonaniu SJP kontra cekinowa rozkloszowana sukienka, cardigan, szalone buty i jeszcze bardziej szalony pasek na AnnieSophii. 

AnnaSophia Robb

Fuksja vs fuksja.

AnnaSophia Robb

Kolorowa, przebojowa. Trudno nie zauważyć, że stylizacjom AnnySophii Robb brakuje polotu i fantazji, które cechowały zestawy SJP...

AnnaSophia Robb

Niebieska koszula i uśmiech w roli głównej.

AnnaSophia Robb

Oto atrybut Carrie Bradshaw Młodszej - torebka w kolorowe kleksy...

AnnaSophia Robb

... a to Carrie Bradshaw Starszej - naszyjnik z imieniem.

Oto kobieta odpowiedzialna za niepowtarzalny styl bohaterek "Seksu w Wielkim Mieście" - Patricia Field. By dowiedzieć się więcej o jej pracy kliknij tutaj!

patricia.jpg

Foto: mat. prasowe, Fame Flynet

Źródło: MilionKobiet.pl Dodał(a): Natalia Woroniec , Piątek 19.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Obie paskudy
Dodano: 2013-02-22 00:50:14 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×