Nowoczesna i zdecydowana

Współczesne kobiety często osobowością i zakresem obowiązków dorównują mężczyznom. Nie są już tylko matkami, są dyrektorami, prezesami, sędziami. Jednak pomimo tak wysokich i odpowiedzialnych stanowisk, które wymagają od nich żelaznych nerwów i mocnych osobowości po wyjściu z pracy chcą czasami poczuć się jak kobiety z dawnych lat.

nowoczesna.jpg

Ubiór dużo mówi o osobie go noszącej, w co się zatem ubrać, aby czuć się swobodnie, a jednocześnie nie stracić w oczach osób z którymi przebywamy? Nie musisz cały czas chodzić w marynarce z teczką w ręku, warto jest czasem odpocząć od mundurków, które wymaga od nas praca. W swoich codziennych stylizacjach postaw na większy luz. Nie oznacza to wcale, że musisz zacząć nosić krótkie spódniczki. Można wyglądać luźno i z klasą to nie takie trudne. Zacznij od detali.

Zwracaj uwagę na to jakie dodatki nosisz. Unikaj taniej biżuterii, noś sprawdzone marki. Jeśli lubisz zegarki wybieraj te, które stawiają na jakość i dobre wzornictwo. Zegarki damskie timex sprawdzą się idealnie. W ofercie marki znajdziesz dobre wzornictwo, a jednocześnie nie zapłacisz wiele!

W swoich zestawach nie zapominaj o jeansach! Na rynku jest wiele modeli, wybieraj te klasyczne, sprawdzonych marek. Diesel ubrania to świetna alternatywa, nie musisz przecież codziennie chodzić w spodniach w kant!

Jeśli lubisz klasykę w nowoczesnym wydaniu sprawdź ofertę Gerry Weber Polska. W ofercie znajdziesz zarówno klasyczne sukienki i koszule, jak również całą gamę produktów, które idealnie sprawdza się w twoich codziennych stylizacjach.

W swoich zestawach nie zapominaj o dobrych i wygodnych butach butach. Nie zapominaj o tych sportowych! Co powiesz na markę under armour buty tej marki możesz nosić na co dzień jak i na treningi.

Inną sportowową marką na którą warto zwrócić uwagę jest Kappa. Kappa buty stają się coraz bardziej popularne za sprawą ciekawego wzornictwa w przystępnych cenach!

Foto/ źródło: materiały prasowe

Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Niedziela 28.06.2015 (aktualizacja: 2015-08-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar