Nowy salon Levi’s w Amsterdamie

Levi’s® w tym miesiącu otworzył dwupoziomowy salon przy największej amsterdamskiej ulicy shoppingowej, Kalverstraat. Sklep o powierzchni 250m2, o suficie zawieszonym na 6m, jest połączeniem doskonałego rzemiosła, charakterystycznych kolorów surowych materiałów będących znakiem rozpoznawczym marki. Całość tworzy dynamiczną, pełną młodzieżowego ducha przestrzeń dla mieszkańców i odwiedzających Amsterdam. W nowym salonie Levi’s® planuje organizację różnego rodzaju imprez kulturalnych takich jak wystawy, wieczory poetyckie czy występy lokalnych artystów i pionierów.

2.Levi's(R)_Store_AmsterdamASA_3096.jpg

Salon został zaprojektowany zgodnie z ideą recyklingu, czyli ponownym wykorzystaniem materiałów i przedmiotów. Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju wnętrze sklepu zostało zaaranżowane i odrestaurowane przy wykorzystaniu  materiałów z odzysku:  
•    ławki ze starego, lokalnego kościoła stały się oryginalnymi półkami na dżinsy,
•    gabloty, konstrukcyjnie przypominające rusztowanie do prezentacji produktów powstały ze starych stalowych rur w odcieniach fuksji, limonkowej zieleni, pomarańczu, niebieskiego i żółtego,
•    stare rowery, odzyskane z nabrzeży amsterdamskich kanałów zawieszone na podłogą i na ścianach stworzyły ciekawą instalację nadając lokalnego charakteru całej przestrzeni.

- Amsterdam jest kluczowymi miejscem podróży dla progresywnych konsumentów, świadomych własnego stylu - mówi Stefan Otte, dyrektor generalny Levi’s® na kraje Beneluksu i Skandynawię. - Amsterdamski salon Levi’s® oferuje swoim klientom to co najlepsze, najbardziej cool i sexy w amerykańskim przemyśle odzieżowym, jest jednym z kolejnych znaczących i niezwykle ekscytujących ruchów marki Levi’s® w Holandii -.

Parter nowego salonu Levi’s® jest dedykowany produktom dla kobiet i oferuje szeroki wyrobów krojów i wykończeń linii dżinsów Levi’s® Curve ID™. Produkty męskie można znaleźć na pierwszym piętrze, gdzie skoncentrowano się głównie na kolekcji The Best of Levi’s®, czyli unikalnych produktów zainspirowanych dziedzictwem marki i zaprezentowanych w zupełnie nowym świetle. W nowym salonie Levi’s® można odnaleźć przedsmak nadchodzącej kolekcji marki Levi’s® na wiosnę/lato 2012.

Marka Levi’s® w specjalnie przygotowanej do tego przestrzeni salonu, planuje organizować szeroką gamę kreatywnych działań, takich jak wystawy, warsztaty, odczyty czy prezentacje nowych książek. Pierwszy z takich eventów miał miejsce na początku grudnia, a jego gościem była amerykańsko-belgijska piosenkarka i autorka tekstów Trixie Whitle, która podczas otwarcia salonu dała niezwykle intymny koncert. Aby uczcić otwarcie i zaprezentować wyjątkowy charakter salonu, obiecujący, młody reżyser Paul Geusebroek stworzył niezwykle inspirujący trailer który można obejrzeć tu. O przyszłych eventach w amsterdamskim salonie będzie można dowiedzieć się odwiedzając stronę marki na Facebook.com, który ma obecnie więcej niż 9 milionów fanów na całym świecie.

Salon znajduje się na Kalverstraat 167 w Amsterdamie i jest otwarty 7 dni w tygodniu.

Źródło: Mat. prasowe
Dodał(a): Karolina Czaja , Wtorek 20.12.2011 (aktualizacja: 2011-12-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
szyszka094
po co to komu?
któraś z was skusi się na lot do Amsterdamu do tego sklepu???
:D
Dodano: 2011-12-27 19:40:22 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×