Nude total look - gorący trend w modzie na wiosnę i lato 2016

Zobaczcie dwa gotowe zestawy ubrań w kolorze nude od stóp do głów.

nude-total-look-trendy-wiosna-lato-2016.jpg

Nude to nic innego jak określenie z języka angielskiego na kolor beżowy, kremowy, cielisty. Odcień ten nie zwraca zbytnio uwagi, nie rzuca się w oczy za to stapia się z ciałem, dlatego wybór ubrań w tym kolorze to dobra propozycja dla kobiet, które mają naturę kameleona - wolą wmieszać się w tłum zamiast być w centrum uwagi. 

W nadchodzącym sezonie - wiosna lato 2016 kolor nude będzie na topie, trochę pewnie za sprawą barwy roku wg Pantone - rose quartz, która jest bardzo bliska odcieniom beżowego czy delikatnego różowego. Modne będą stylizacje monokolorystyczne, a więc od stóp do głów w tym jednym, cielistym odcieniu. Dozwolone i pożądane mogą być ubrania z ciekawymi fakturami - do łask wracają koronki i tiule. 

 Zobacz także: Ripped jeans - nowy trend na wiosnę i lato 2016

Ubrania w kolorze nude i stylizacje wcale jednak nie muszą być nudne! Zobaczcie dwie stylizacje, które to tylko potwierdzają. 

nude-total-look-trendy-wiosna-lato-2016-2.jpgNa zdjęciu: t-shirt EDC Esprit (64 zł), sweter noa noa (339 zł), buty Shoe The Bear (469 zł). Wszystkie ubrania i stylizacja - zalando.pl. 

nude-total-look-trendy-wiosna-lato-2016-1.jpgNa zdjęciu: bluzka Noa Noa (339 zł), stanik Calvin Klein (169 zł), spódnica Rose Munde (449 zł), buty Zign (309 zł). Wszystkie ubrania i stylizacja - zalando.pl. 

Zobacz także: Najmodniejsze swetry zamiast płaszczy na wiosnę 2016

Zobaczcie nasz przegląd prześlicznych szpilek w kolorze nude z poprzedniego sezonu. Mają tę cudowną właściwość, że optycznie wydłużają nogi! 

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock, zalando.pl


Dodał(a): Karolina Zdunowska , Wtorek 16.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×