Odważne dekolty na gali GQ

Podczas tegorocznej gali GQ nie zabrakło odważnych kreacji odsłaniających ciało. Pod tym względem zdecydowanie wyróżniła się Cara Delevingne i Jessie J.

Odważne dekolty na gali GQ

Odważne dekolty na gali GQ

Kobietą roku według magazynu GQ została w tym roku Kim Kardashioan. Jej sukces zdecydowanie jednak przyćmiła stylizacja, na którą celebrytka zdecydowała się podczas uroczystej gali. Nietypowy look jaki zaprezentowała łączył lateksowe body Atsuko Kudo z ze spódnicą maksi Ralph&Russo. Nie wszyscy wiedzą, że projektant, będący twórcą lateksowego body na specjalizuje się w tworzeniu ubrań i bielizny dla fetyszystów...

Na niegrzeczny look tego wieczoru zdecydowała się również Cara Delevingne. Jej koronkowa kreacja  Burberry Prorsum, przyprawiłaby o rumieniec niejednego mężczyznę. Trzeba przyznać, że modelka prezentowała się w niej bardzo zmysłowo i ponętnie. Oczywiście uwadze wszystkich nie umknął odważny dekolt, sięgający niemalże do pępka brytyjki. Jeszcze odważniejsza w tej kwestii okazała się Jessie J. Szmaragdowa suknia, którą miała na sobie, została zaprojektowana przez Jeana Paula Gaultiera. To co ją wyróżniało, to nie tylko bardzo duży dekolt, ale i rozcięcie ukazujące długie i zgrabne nogi piosenkarki.

Patrząc na te stylizacje jesteście na tak czy zdecydowanie na nie?
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Instagram


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 04.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×