Osi Ugonoh i Marta Sędzicka na wybiegu w pokazie Jemioła!

Jeszcze nie opadły emocje po finale Top Model, a Osi i Marta już pokazują się na poważnym pokazie! Sprawdźcie szczegóły!

Osi Ugonoh i Marta Sędzica na wybiegu w pokazie Jemioła!

Osi Ugonoh i Marta Sędzicka na wybiegu w pokazie Jemioła!


Tak, to one! Wzrok Was nie myli - finalistki programu Top Model. Przypominamy, że Marta Sędzicka zajęła 3 miejsce, a Osi Ugonoh wygrała 4. edycję tej produkcji. Oprócz dwóch pań, w finale znalazł się również Michał Baryza, lecz to właśnie Osi i Marta już zagościły na wybiegu jednego z najbardziej znanych i cenionych polskich projektantów - Łukasza Jemioła! Marta pokazała na swoim Instagramie relację z backstage'u.

Dotychczasowe finalistki Top Model także występowały na wybiegu Jemioła, np. Ania Cybulska, Zuza Kołodziejczyk, czy Renata Korczab. Trzeba jednak przyznać, że to właśnie finaliści 4 edycji byli naprawdę najbardziej profesjonalnie przygotowani do startu kariery. Jurorzy nie mogli się zdecydować kto jest ich faworytem.

Ostatecznie głosami widzów program wygrała Osi Ugonoh, a zaraz po niej uplasował się Michał Baryza. Marta z kolei była przygotowana na 3 miejsce, ponieważ zdawała sobie sprawę z tego, że ma specyficzną urodę, która może nie przypaść do gustu odbiorcom, a jednak jak widać, projektanci chcą ją na wybiegu.

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 02.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar

Zobacz również

×