Osi Ugonoh wybiera kombinezon

Piękna modelka nie boi się eksperymentować ze stylizacjami. Mamy dla was propozycje kombinezonów w jej stylu.

Osi Ugonoh

Zwyciężczyni programu "Top Model" jest pierwszą polską, ciemnoskórą modelką, która ma szansę stać się sławna na cały świat. Niektórzy sceptycznie zareagowali na informację o jej sukcesie, inni z zaciekawieniem patrzą na to, jak jej kariera się rozwinie. Bardzo wiele osób obawiało się, że Polacy nie są na tyle tolerancyjni, aby Osi Ugonoh dostawała propozycje pracy w naszym kraju, ale czekało ich zaskoczenie. Modelka bardzo dobrze sobie radzi.

Ostatnio mogliśmy ją oglądać na pokazie bielizny marki Triumph, na który przybyła w kombinezonie marki TopShop, który pięknie się mienił, idealnie przylegał do jej długich nóg, a także przykuwał uwagę dużym dekoltem.

Kombinezony przeżywają prawdziwe odrodzenie. Sięga po nie coraz więcej pań. Nie da się jednak ukryć, że najładniej prezentują się na posiadaczkach długich nóg. Idealnym dodatkiem do tego stroju są szpilki, które dodatkowo wysmuklają figurę.

Sprawdźcie, gdzie można nabyć kombinezon, w którym prezentowała się Osi Ugonoh, oraz zobaczcie nasze pozostałe propozycje.
TP721A02I-F11@14.jpg


TOPSHOP

Kupisz TUTAJVE121A0BD-Q11@14.jpg


Vero Moda

Kupisz TUTAJSM421A000-Q11@12.1.jpg


Smash

Kupisz TUTAJ


MF921A006-K11@10.jpg

Miss Selfridge

Kupisz TUTAJ


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF/ ZalandoDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 19.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×