Oto najbardziej niezwykła suknia ślubna na świecie

Zachwycających sukni ślubnych jest wiele, jednak ta jest niezwykła pod tak wieloma względami, że można pokusić się o stwierdzenie, że jest to najbardziej niesamowita suknia ślubna jaką stworzono.

Oto najbardziej niezwykła suknia ślubna na świecie

Oto najbardziej niezwykła suknia ślubna na świecie

Każda kobieta marzy o tym, by w dniu swojego ślubu pójść do ołtarza wyglądając olśniewająco i pięknie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przyszłych panien młodych, kreatorzy sukni ślubnych potrafią zaprojektować naprawdę niesamowite kreacje. A ta z pewnością jest jedną z nich.

Z każdej dziedziny można uczynić sztukę. Na świecie powstaje mnóstwo niesamowitych kreacji, które noszą miano dzieła sztuki. Zdarza się, tak jak w tym wypadku, że takim dziełem jest własnie suknia ślubna. 

Zobacz też: NIE POPEŁNIAJ BŁĘDÓW PODCZAS WYBIERANIA SUKNI ŚLUBNEJ! 

Artysta z Minnesoty, Gail Be, spędził ponad trzy lata swojego życia, by stworzyć suknię, która waży ponad 181 kg. dlaczego jest aż tak ciężka? Otóż kreacja została wykonana w całości z koralików, a ich ilość wynosi ponad 1 mln.

 

Suknia posiada bardzo długi, bo mierzący aż 20,5 m długości tren, który ma w sobie 500 tys. szklanych pereł oraz około 400 tys. koralików. By tren mógł się prezentować tak jak powinien, do jego konstrukcji wykorzystano & kilometrów specjalnego drutu.

Suknia, którą autor nazwał "Fantasy", jak można się domyślić, nie nadaje się do tego, żeby w niej chodzić. Dlatego dzieło umieszczone zostanie w muzeum.

- To bolało i nie mogłam się ruszyć, ale czułam się jak prawdziwa księżniczka z bajki. To naprawdę jak fajntazja - mówi modelka Jessica Collette, która pozowała w sukni do zdjęć. 

Trzeba przyznać, że stworzona przez artystę kreacja zapiera dech w piersiach i miano dzieła sztuki nie jest jej nadane nad wyrost.

Zobaczcie sami:

suknia ślubna3.jpg

suknia ślubna2.jpg

suknia ślubna4.jpg

suknia ślubna5.jpg

suknia ślubna główne.jpg

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. PrasoweDodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 01.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×