Oto Osi Ugonoh prywatnie na swoim Instagramie

Osi została niedawno kolejną zwyciężczynią Top Model w Polsce. Jaka jest prywatnie? Czy też tryska tak pozytywną energią jak prezentowała to w programie?

Oto Osi Ugonoh prywatnie na swoim Instagramie

Oto Osi Ugonoh prywatnie na swoim Instagramie

Osi urodziła się 20 lat temu w Gdańsku. Aktualnie tegoroczna zwyciężczyni Top Model mieszka i studiuje w Irlandii. Swoją nietypową urodę zawdzięcza pochodzeniu rodziców, którzy są rodowitymi Nigeryjczykami. 

Młoda modelka w programie pokazała się nie tylko jako piękna i zdolna kobieta, ale także jako bardzo pozytywna i szczera osoba. To tym własnie ujęła widzów, którzy postanowili przyznać jej tytuł kolejnej polskiej topmodelki.

 

Dzięki wygranej w programie jej kariera powinna zacząć nabierać teraz tempa. Podpisany kontrakt z międzynarodową agencją modeli i modelek "NEXT" z pewnością otworzy jej nie jedne drzwi do wielkiego świata modelingu...

Jaka jest prywatnie Osi Ugonoh? Patrząc na jej zdjęcia można wnioskować, że to od jakiej strony pokazała się w programie nie odbiega bardzo od tego jaka jest prywatnie. Szczera, młoda, otwarta na ludzi i starająca się zawsze myśleć pozytywnie. Oceńcie sami.

Oto zdjęcia z jej Instagrama:

osi_ugonoh4.jpg

osi_ugonoh3.jpg

osi_ugonoh5.jpg

osi_ugonoh7.jpg

osi_ugonoh1.jpg

A Wam jak się wydaje? Jaka jest Osi prywatnie?

Zobacz także:


Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 26.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×