Oto perfumy o zapachu... kociej sierści. Działają jak... afrodyzjak!

Od dzisiaj miłośniczki kotów mogą pachnieć tak jak ich pupile... Jak działają kocie perfumy?

zapachkociasiersc.jpg

Każdy z nas inaczej odczuwa różnego rodzaju zapachy... Niektórzy kochają zapach świeżych bułek, a inni nie wyobrażają sobie domu bez zapachu wiosennych kwiatów. Producenci perfum starają się nadążać za wymaganiami klientów i wymyślają coraz dziwniejsze kosmetyki... Okazuje się, że w sieci można nabyć woń... ukochanego pupila!

Uwielbiasz przytulać się do swojego kota, a jego zapach działa na Ciebie uspokajająco? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Właśnie stworzono perfumy o zapachu kociej sierści... Wynalazek ma być hitem głównie wśród singielek, działa bowiem niczym afrodyzjak.

Perfumy o zapachu kota sprzedawane są przez dwie marki na świecie. Pierwsza z nich, Demeter, znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Woda kolońska "Kitten Fur" jest bardzo subtelna i delikatna, natomiast jej koszt to 155 zł za flakonik o pojemności 120 ml. Co ciekawe, w ofercie firmy można znaleźć również perfumy o zapachu nowo narodzonego dziecka czy popcornu...

Ofertę dla miłośników kotów przygotowała również japońska marka Yamamoto. W tym przypadku koci zapach umieszczono w sprayu, który rozprowadza się na wybranym materiale. Wynalazca zapachu szukał idealnej nuty przez prawie pół roku! W tym czasie zwiedził chyba wszystkie kocie kawiarnie w Japonii. Sto mililitrów płynu kosztuje jedynie 40 złotych,a  zapach utrzymuje się przez cały dzień!

Skusiłabyś się? 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 22.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar