Oto propozycje marki Levi's na jesień-zimę 2015/2016

Ta znana marka, którą kochają miliony nie tylko pań, ale też panów, zaprezentowała swoje propozycje na sezon jesienno-zimowy. Sprawdźcie.

Oto propozycje marki Levi's na jesień-zimę 2015/2016


Brunatne odcienie rozległych lasów sekwojowych, muśnięte słońcem wzgórza i szklane plaże rozciągające się wzdłuż wybrzeża Lost Coast - to właśnie tym inspirowała się marka Levi's przy tworzeniu swojej jesienno-zimowej kolekcji na najbliższe sezony.

Zobaczcie także: Moda lat 70-tych w lookbooku Mohito na jesień 2015

Jeżeli tylko spojrzycie na lookbook zaprezentowany przez markę, od razu zauważycie, że przypadnie on do gustu paniom, które lubią drwaloseksualnych mężczyzn oraz im samym. Nie da się w nim nie zauważyć mocnego wpływu krajobrazu północnej Kalifornii, który odnajdujemy m.in. we flanelowych koszulach, czy dżinsowych kurtkach. 

W najnowszej kolekcji pojawi się już kultowy model spodni Levi's 511 w rozszerzonej gamie kolorystycznej, a także węższe 522, czy 501. Co ważne, marka wykorzystała swoje wieloletnie doświadczenie i stworzyła innowacyjne dżinsy, które trafią na rynek właśnie jesienią. Nowe 700 mają dostosowywać się do każdej sylwetki. Jesteśmy bardzo ciekawe, jaki będzie efekt końcowy.


Zobaczcie także:Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 28.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×