Pamiętasz tę dziewczynkę? Mówił o niej cały świat! Zmieniła się nie do poznania!

Za sprawą tej 10-letniej dziewczynki, na świecie rozpoczęła się dyskusja dotycząca wieku modelek. Kiedy Twoim zdaniem, dziewczynki powinny zaczynać kariery? Zobacz, jak zmieniła się ta francuska modelka!

4.jpg

Thylane Blondeau, mając dziesięć lat, stała się bohaterką głośnego skandalu w świecie mody. Przez to wydarzenie redaktor naczelna francuskiego Vouge’a, Carine Roitfeld, straciła stanowisko! Wszystko za sprawą pewnej sesji zdjęciowej, w której uczestniczyła dziewczynka. Jej matka wyraziła zgodę na sesję nie mając pojęcia, jaki będzie jej efekt.

Dziewczynka pozowała umalowana i ubrana jak dorosła kobieta. Dodatkową dyskusję wywołał fakt, że jej i pozycje na zdjęciach wyglądały wyzywająco i seksownie. Jej matka, która jest producentką telewizyjną, tłumaczyła, że dzieci zostały zaproszone do świątecznego wydania pisma, a podczas sesji biegały po studio i bawiły się w najlepsze. 

Dzisiaj dziewczyna ma 15 lat i robi oszałamiającą karierę w świecie mody. Pracuje z najznakomitszymi fotografami i przechadza się po wybiegach najbardziej znanych projektantów mody! Pytana, czy nie żałuje, że karierę zaczęła tak wcześnie, odpowiada, że absolutnie nie i jako przykład podobnej historii wskazuję swoją idolkę Kate Moss, która pracę modelki zaczynała właśnie w tym wieku. 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Thylane Blondeau (@thylaneblondeau)

Zdjęcia: Youtube, Instagram


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Wtorek 06.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar