Paprocki & Brzozowski na wiosnę i lato 2014!

Pokaz kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski na sezon wiosna-lato 2014, został połączony 13. urodzinami polskiej marki. Dla przesądnych to mógłby być zły zwiastun… nie w tym przypadku!

Paprocki & Brzozowski na wiosnę i lato 2014!

Paprocki & Brzozowski na wiosnę i lato 2014!

Duet Paprocki & Brzozowski cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością, ich kolekcje są wyczekiwane z niecierpliwością, szczególnie przez środowisko showbiznesu, które ochoczo ubiera się u pary projektantów. W warszawskim Soko Faktory odbył się wyjątkowy pokaz kolekcji wiosna-lato 2014.

Podczas pokazu mogliśmy zobaczyć syntezę najgorętszych trendów, zarówno w stylizacjach codziennych, jak i wieczorowych. W kolekcji znajdziemy bogatą paletę barw, nie zabraknie pudrowych róży, beży, metalicznego błękitu, złota, kobaltowego brokatu czy intensywnego oranżu.  Projektanci wykazali się ogromnym dystansem do własnej twórczości, w kolekcji pojawiły się motywy czarnych kotów, pechowych trzynastek. Nie przysporzyło to duetowi pecha!

Na wybiegu pojawiły się wschodzące gwiazdy polskiego modelingu, znane nam z programu Top Model m.in. Kamila Szczawińska czy Magda Roman. Na koniec modele i modeliki przeszli po wybiegu trzymając w ręku balony, a z góry poleciało konfetti!

Zobaczcie, zdjęcia z wybiegu!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiFDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 25.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
mar1ola
Nowa strona wypuszczona w sieć i od razu pełno osób się do niej dorwało...
[ http://amitam.co.pl/s/zasil-swoj-telefon ]
Ja byłam jedną z nich, a teraz się cieszę doładowaniem :D
Dodano: 2013-11-26 00:13:24 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×