Pierwsza kolekcja stworzona specjalnie dla kobiet z dużym biustem

Moda coraz bardziej otwiera się na kobiece kształty. Tym razem stworzono kolekcję przeznaczoną specjalnie dla tych kobiet, które mają duży biust, zobaczcie.

kolekcja na lato.jpg

Pierwsza kolekcja stworzona specjalnie dla kobiet z dużym biustem

Moda od zawsze kojarzyła nam się z bardzo szczupłymi modelkami, które nie za wiele mają wspólnego z kobiecymi krągłościami... Wszystko jednak powoli zaczyna się zmieniać.

Coraz częściej, choć nadal jest to bardzo sporadyczne, na wybiegach pojawiają się modelki, które mają nieco większy biust, czy zarysowane kobiece biodra. Modelki plus size robią coraz większe kariery i występują w licznych kampaniach, także tych bardzo znanych i renomowanych marek.

 

To wszystko sprawia, że sklepy i cały świat mody otwiera się na kobiece kształty. Ubrania w większych rozmiarach stają się bardziej dostępne, a kobiety, które natura hojnie obdarzyła większą pupą lub biustem także nie są pomijane i zapomniane przez modę.

Zobacz też: JAK OPTYCZNIE ZMNIEJSZYĆ BIUST? 

Przykładem na to jest stworzona przez markę Reformation kolekcji przeznaczonej dla... kobiet z dużym biustem. Choć wydawać się może, że każda z nas marzy o tym, by mieć się czym pochwalić, to jednak wielu paniom duże piersi sprawiają sporo kłopotu.

Stworzenie kolekcji, która w szczególności uwzględnia tę cechę sylwetki dla wielu kobiet może być rozwiązaniem wielu problemów z wyborem odpowiednich ubrań. Co więcej, cała kolekcja jest naprawdę ciekawa i warta zauważenia, zobaczcie same.

ARABELLA_DRESS_FOLLY_FOR_BOOBS_1.jpg

KAI_DRESS_BARELY_PINK_FOR_BOOBS_1.jpg

ARABELLA_DRESS_FEEL_GOOD_FOR_BOOBS_1.jpg

MARISSA_DRESS_JAXSEN_FOR_BOOBS_2.jpg

MARISSA_DRESS_BERRY_BLOSSOM_FOR_BOOBS_3.jpg

PAYTON_TWO_PIECE_STONE_ROSE_FOR_BOOBS_1.jpg

REAGAN_DRESS_MINT_CREAM_FOR_BOOBS_2.jpg

SERENA_BODYSUIT_BLACK_FOR_BOOBS_1.jpg

Jak wam się podoba?

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: thereformation.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 13.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×