Pojedynek gwiazd: Gwen Stefani i Lady Gaga

Dwie znane wokalistki zagościły na wrześniowych okładkach najważniejszych amerykańskich, modowych magazynów: Gwen Stefani w Harper's Bazaar i Lady Gaga w Vogue. Zdjęcia z sesji pań utrzymane są w tonacjach różu. Porównajcie efekty, która z nich podoba Wam się bardziej?

Pojedynek gwiazd: Gwen Stefani kontra Lady Gaga

Pojedynek gwiazd: Gwen Stefani kontra Lady Gaga

Na mocne nazwiska postawili redaktorzy dwóch najważniejszych pism w branży. W Vogue pojawiła się Lady Gaga, a w Harper's Bazaar- Gwen Stefani. Obie panie poza tym, że noszą platynowy odcień blondu są jednymi z najbardziej wpływowych wokalistek i ikonami popkultury. Zarówno Gwen jak i Gaga mają niesamowicie charakterystyczny wizerunek i pasjonują się modą - Gwen kilka lat temu stworzyła własną markę, LAMB, która cieszy się naprawdę sporym powodzeniem wśród bardziej ekscentrycznych fashionistek. Zobaczcie zdjęcia okładek i sesji gwiazd.

Gwen Stefani

Gwen Stefani

Gwen Stefani pojawiła się na okładce Harper's Bazaar. Zdjęcia wykonał Terry Richardson, a charakterystyczny kapelusz upodabniający piosenkarkę do kobiety - kwiatu to projekt haute couture Alexis Mabille.

Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga w obiektywie duetu Mert Alas i Marcus Piggott zaprezentowała się w Vogue USA. Zarówno efektowna sukienka, jak i puchaty kapelusz pochodzą z kolekcji Marc Jacobs.

Opracowanie: Martyna Matysiak

Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Martyna Matysiak , Piątek 10.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.