Polska projektantka doceniona na Arab Fashion Week - zobacz piękne projekty Sylwii Romaniuk

Projektantka, która zaczynała od sukni ślubnych, dziś podbija salony! Zobacz jej unikatowe stylizacje!

romaniukmainarticle1.jpg

Polska projektantka mody - Sylwia Romaniuk może poszczycić się nie lada sukcesem. Jako jedyna z grona polskich twórców mody została dostrzeżona na Arab Fashion Week. 19 maja sala w luksusowym Meyden Hotel & Grandstands Dubai, podczas pokazu jej kolekcji, była wypełniona do ostatniego miejsca. Zaproszeni goście: lokalne media, styliści, przedstawiciele polskiego society, blogerki i influencerki oraz przedstawiciele biznesu zobaczyli 25 premierowych looków kolekcji stworzonej specjalnie na Arab Fashion Week.

Unikalna kolekcja pełna szyku i elegancji jest inspirowana zmienną naturą kobiety, to egzemplarze odszyte tylko jeden raz, szlachetne tkaniny,  bogate zdobienia, hafty i koronki. Jako intro zabrzmiała aranżacja znanego DJ’a Nicola Zucchi.

Pokaz otworzyła spektakularna gorsetowa suknia tiulowa zdobiona ręcznie, stworzona z  wielu warstw koronki. Po niej zobaczyliśmy piętnaście eterycznych, srebrzystych kreacji w kolorze ecru, aby łagodnie przejść do spektakularnej czerni, obrazującej drugie oblicze kobiecej natury – zmysłowej femme fatale. Pokaz zamknęła czarna suknia zdobiona kamieniami szlachetnymi, piórami oraz  ręcznie stworzonymi aplikacjami kwiatowymi.

-Jestem szczęśliwa i wzruszona tak ogromnym zainteresowaniem i niesamowicie ciepłym przyjęciem na Arab Fashion Week. Cieszę się, że mój debiut tutaj był tak udany. Poznałam wiele osób z branży mody Środkowego Wschodu, i to na pewno zaowocuje ciekawymi projektami. Ufam, ze pokaz tutaj otworzy wiele możliwości współpracy na arabskim rynku, który dla mnie jest rynkiem bardzo sprzedażowym -mówi Sylwia Romaniuk.

Arab Fashion Week organizowany jest przez Arab Fashion Council (powstałej w 2006 r. skupiającej 22 kraje arabskie i będącej największą organizacją nonprofit na świecie).


Zobacz kolekcję Sylwii Romaniuk zaprezentowaną podczas pokazu w Dubaju:

zdjęcia: materiały prasowe  
Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 01.06.2017 (aktualizacja: 2017-05-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×