Powstał stanik, który powiększa i ujędrnia piersi - czy wynalazek stanie się hitem?

Pewien mężczyzna stworzył stanik, który może okazać się hitem, zwłaszcza dla tych kobiet, które nie są do końca zadowolone z rozmiaru własnego biustu.

wibrujący stanik.jpg

Powstał stanik, który powiększa i ujędrnia piersi - czy wynalazek stanie się hitem?

Biust to zdecydowanie atut kobiety. Choć każda z nas jest piękna, to wiele kobiet ma kompleksy na temat swoich piersi. 

Wiele kobiet marzy o większym biuście, który nie przegrywa z grawitacją. Wiele kobiet potrafi wydać mnóstwo pieniędzy na operacje plastyczne, których efekty nie zawsze są takie jakie być powinny.

Zobacz też: JAKĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ WYBRAĆ MAJĄC DUŻY BIUST? 

Milan Milić, pod wpływem narzekań własnej dziewczyny, która marzyła o większych piersiach, postanowił opracować stanik, który pomoże nie tylko powiększyć biust, ale także go ujędrnić. Wykorzystując swoje inżynierskie wykształcenie stworzył wibrujący stanik, nazwany E Bra, który już przechodzi testy.

 

Twórca wynalazku mówi, że efekty codziennego używania biustonosza widać już zaledwie po 7 dniach. Kobiety, które postanowiły przetestować urządzenie twierdzą, że noszenie stanika przez 15 minut dziennie może zwiększyć o jeden numer rozmiar miseczki.

Zobacz też: KTO I JAK CZĘSTO PATRZY NA TWÓJ BIUST? 

Jak działa stanik? Twórca nie chce do końca ujawnić systemu, ale mówi, że wibracje wytwarzane przez E Bra mają wpływ na lepsze ukrwienie piersi. Masaż piersi, który dzieje się przy pomocy opracowanego stanika stymuluje przepływ krwi i zwiększa krążenie w piersiach, co sprawia, że stają się pełniejsze i jędrniejsze.

Zobacz też: MARZY CI SIĘ PIĘKNY I JĘDRNY BIUST? POZNAJ PROSTY I SKUTECZNY SPOSÓSB 

Wynalazek jest nadal w fazie tekstów i eksperymentów, dlatego nie jest jeszcze dostępny w regularnej sprzedaży. Jeśli jednak wszystkie testy zakończą się pomyślnie może się okazać, że E Bra będzie hitem i idealną opcją dla kobiet, które pragną nieco udoskonalić swój biust, a nie chcą lądować na stole operacyjnym.

Jak podoba wam się ten wynalazek?

Zobacz też:

Źródło: DailyMail

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 07.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
anka7 Dodano: 2018-09-11 18:26:26 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×