Poznaj świat Endo!

Dawno, dawno temu, na początku lat 90., za lasami, za górami… powstaje pewna magiczna kraina. Endo, bo tak właśnie nazywa się to miejsce, to obszar zamieszkały przez sympatyczne misie, które dbają o ekologię i w sposób niebywale błyskotliwy i żartobliwy posługują się językiem polskim. Jesteście ciekawi, jak brzmi cała historia?

zdj glowne mk.jpg

Jest rok 1991. Na polskim modowym rynku pojawia się marka Endo, która jako pierwsza i przez długi czas jako jedyna firma w kraju ozdabia swoje produkty napisami w języku polskim, pokazując tym samym, ile emocji i skojarzeń mogą budzić w dorosłych i dzieciach pomysłowe oraz zaskakujące gry słowne.

222222222222222.jpg

Czym jeszcze ujmuje klientów marka Endo? A chociażby tym, że jej ubranka szyte są z bawełny oraz lnu, a ozdabiane ekologicznymi nadrukami z farb wodnych. Rzeczy Endo zachwycają również prostym krojem i starannym wykonaniem, tworząc tym samy nowy wzorzec odzieży dziecięcej. Okazuje się bowiem, że prócz wygody i funkcjonalności, dziecięce rzeczy mogą być po prostu... czymś więcej, niż zwykłym ubrankiem!

Z biegiem lat idea i tradycja Endo zostają zasilone nowoczesną strategią biznesową nowego inwestora, który zaprasza do współpracy Anetę Kołaszewską, wcześniej twórcę sukcesu marki 5-10-15.

"Stanęliśmy przed bardzo trudnym zadaniem. Z jednej strony wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę z faktu, że w Endo jest coś szczególnego, coś, czego nie można utracić, a jednak z drugiej strony wiedzieliśmy, że musimy otworzyć się na wyzwania współczesności i reguły biznesu. Długo pracowaliśmy nad konceptem… Ale warto było! " - mówi Aneta Kołaszewska.

Nie zmieniając jednak swojego charakteru i unikalnego, powszechnie rozpoznawalnego stylu, Endo rozwija się i dojrzewa. Ku swej wielkiej radości marka jest stale doceniana przez zadowolonych Klientów, co potwierdzają między innymi: nagrody za najlepszą jakość ubranek dla dzieci i niemowląt, certyfikaty i wyróżnienia od firm i instytucji oceniających jakość artykułów dziecięcych dostępnych na polskim rynku. Warto również dodać, że aż 99% Klientów chwali sklep i ubranka Endo, a także poleca go kolejnym, potencjalnym Klientom.

2 (1).jpg

Endo nieustannie zmienia się dla swoich Klientów - na jeszcze lepsze, jeszcze wygodniejsze, jeszcze bardziej dostępne. Dlatego też w 2014 roku zostaje uruchomiona nowa odsłona sklepu online. Liczne funkcje nowej strony ułatwiają zakupy, a wysyłka w przeciągu 48 godzin pozwala na cieszenie się z Endowych ubranek i akcesoriów w ekspresowym tempie. Zmianom tym towarzyszy delikatna zmiana logo marki.

Dziś Endo to wygodne ubranka dziecięce i unikatowy styl powstały dzięki talentom i zaangażowaniu polskich artystów. To naturalna więź pomiędzy słowem i obrazem, dorosłym i dzieckiem, sztuką i codziennością.

A gdyby tego było mało, marka Endo troszczy się także o dzieci! Razem z aktorką – Magdaleną Różczką organizują bowiem dla Fundacji Spełnionych Marzeń charytatywną akcję „odkrywamy talenty”.

11111111111111111.jpg

Gwiazda stworzyła hasło akcji: „Razem możemy więcej” i zaprojektowała wzór grafiki, który artyści Endo przenieśli na koszulki dla dzieci i dorosłych. T-shirty do kupienia są na stronie endo.pl, a całkowity zysk z ich sprzedaży (7 tys. sztuk) przekazywany jest na cel fundacji, wspierającej dzieci ze schorzeniami nowotworowymi.

Specjalnie stworzona kolekcja T-shirtów dla dzieci i dorosłych, a także body dla niemowlaków pokazuje, jak ważne są takie pojęcia jak  empatia, pomoc i bliskość. Świat można i należy zmieniać na lepsze! Bez względu na to, jakie poglądy wyznajemy…, bo przecież „razem możemy więcej”!

Zobaczcie także film promujący akcję charytatywną marki Endo!
Produkty marki Endo dostępne są tutaj.

Źródło/ Foto: materiały prasowe


Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Środa 17.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×