"Projekt Runway" startuje w Polsce!

2 marca wystartuje światowy HIT "Projekt Runway", który poprowadzi top modelka Anja Rubik. Zobaczcie zapowiedź tego programu i dowiedzcie się, kto stanie w szranki o tytuł najlepszego polskiego projektanta!

"Projekt Runway" startuje w Polsce!

"Projekt Runway" startuje w Polsce!

Projekt Runway to show, który dla nie jednego początkującego projektanta stał się trampoliną do wielkiego świata mody i kariery. Program po raz pierwszy został wyemitowany w Stanach Zjednoczonych w 2014 roku. Każdy odcinek był urozmaicany przez gości specjalnych, szczególnie zasłużonych w świecie mody m.in. Natalie Portman, Victoria Beckham, Sarah Jessica Parker, Miranda Kerr, Pharrell Williams czy Liv Tyler. 

Prowadzącą amerykańskiej wersji została Heidi Klum, jej rolę w polskiej edycji odegra Anja Rubik, która jednocześnie zasiądzie w jury.  "Chciałabym być prowadzącą sprawiedliwą. Na pewno będę miła, przyjemna ale podczas wybiegu, pokazu, na którym będą prezentowane kreacje, będę szczera. Mam nadzieje, że projektanci uszanują tę szczerość." - tak modelka zapowiedziała swój prezenterski debiut.

W fotelach jury zasiądzie więc mocna ekipa, poza Anją 13 uczestników programu będą oceniać: Joanna Przetakiewicz i Mariusz Przybylski. Nie zabraknie też poszanowanych gości, wiemy na pewno, że jednym z nich zostanie Gosia Baczyńska. Dawid Ossoliński wesprze grupę projektantów jako ekspert. Walka będzie zacięta i bardzo emocjonująca, zważając na przygotowane nagrody dla zwycięzcy: 300 tysięcy złotych przeznaczonych na rozkręcenie własnego domu mody oraz o sesję kolekcji w ELLE.

Zobaczcie zwiastun programu "Projekt Runway"! Pytanie czy dołączycie do grona widzów, którzy w niedzielny wieczór o godzinie 21:00 nie opuszczą ani jednego odcinka?Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/YoutubeDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 07.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×