Projekt: Showroom

W niewielkim biurze w kamienicy na warszawskim Mokotowie dzieją się prawdziwe cuda. Jeden dobry pomysł, kilka laptopów i ogromne pokłady modowego entuzjazmu – tyle wystarczy, by ułatwić start w branży młodym polskim projektantom. Portal Milionkobiet.pl odwiedził siedzibę platformy Showroom. Czym jest Showroom, kto stoi za tym rewolucyjnym konceptem i jak to właściwie działa - badamy.

Projekt: Showroom

Projekt: Showroom

Multum polskich niezależnych marek z branży mody i designu, dwie wersje językowe, przeliczanie cen na wszystkie waluty europejskiej – nie za dużo tego dobrego? To właśnie Showroom, czyli multibrandowa platforma dzięki której możesz dotrzeć do projektantów, których oferta bije na głowę asortyment popularnych sieciówek. Michał Juda i Jasiek Stasz, sprawcy całego zamieszania, poznali się w liceum i już wtedy ich żyłka do interesów dawała o sobie znać. Po studiach przyszedł czas na poważniejsze projekty – do ich klientów należała między innymi marka Apple. Idea Showroomu narodziła się, gdy znajome poprosiły ich o pomoc w promocji niezależnej marki modowej. Koncept spodobał się projektantom wystawiającym swoje produkty na październikowym Fashion Week'u w Łodzi i już w styczniu ruszyła sprzedaż poprzez stronę SHWRM.PL.

Projekt: Showroom

Michał Juda i Jasiek Stasz

Jak to działa? Projektanci sami opisują i robią zdjęcia swoim kreacjom lub przedmiotom (designerskie elementy wystroju wnętrz z Showroomu to rewelacyjna alternatywa dla oklepanych już papierowych lamp i kolorowych stolików z IKEI). Cała transakcja odbywa się między twórcą a klientem, Showroom jedynie pośredniczy w kontakcie. Trzy szybkie kliknięcia (płatność poprzez PayPal lub przelewem internetowym) i już po paru dniach do drzwi puka kurier z paczką nadaną przez projektanta. Proste? I wygodne! 

Projekt: Showroom

Showroom

Czym cały projekt różni się od tradycyjnego sklepu internetowego i dlaczego to jest takie fajne? W siedzibie Showroomu zaskoczyła mnie... schludność pomieszczeń. Brak tu kartonów z wylewającymi się ze środka t – shirtami w folii, miliarda wieszaków i raili na kreacje czy sfatygowanych manekinów. Platforma SHWRM.PL jest tylko narzędziem kontaktu pomiędzy projektantem a spragnionym polskiej, niezależnej mody klientem. Zyskujemy na tym my - o takich perełkach jak Lazy Cutie (urocze plastikowe zegarki) czy Miss Spark (szalone, kolorowe ubrania z błyskiem) świat być może nie usłyszałby, gdyby nie shwrm.pl... Cóż to by była za strata! Przede wszystkim zyskują jednak marki. Wielkie dzięki dla SHWRM.PL!


Projekt: Showroom

Tak tu się pracuje - Showroom

Opracowanie: Natalia Woroniec

Foto: Anna Bączkowska, mat. prasowe

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Czapki dla psów Sweethoots

Co słychać u Gwyneth Paltrow?

Joanna Horodyńska dla Gatta


Dodał(a): Natalia Woroniec , Wtorek 07.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
QqrhJ6 , kjllvfdmnlsq, [link=http://phbzujqhmixn.com/]phbzujqhmixn[/link], http://fhercryupjmk.com/
Dodano: 2012-10-11 02:24:10 Zgłoś nadużycie
Anonim
wThpsW rlwvrghpkbzz
Dodano: 2012-10-09 18:35:10 Zgłoś nadużycie
Anonim
Wow! Talk about a psoting knocking my socks off!
Dodano: 2012-10-09 10:57:10 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×