Przebój The Black Keys tłem najnowszej kampanii House

Zespół The Black Keys będziemy gościć tego lata na jednej ze scen Festivalu Open'er. Zanim jednak przyjadą do polski, możemy poczuć przedsmak wakacyjnego klimatu, dzięki najnowszemu spotowi reklamowemu marki House, do którego wykorzystana została piosenka "Dead and Gone". Nie sposób się nie rozmarzyć!

Przebój The Black Keys tłem najnowszej kampanii House

Przebój The Black Keys tłem najnowszej kampanii House

Młodość, wolność i muzyka - crazy life - te hasła przywodziły twórcom najnowszego spotu  reklamowego, zapowiadającego wiosenną kampanię marki House. Teledyskowa forma, w oprawie świetnej muzyki  The Black Keys, unaocznia odbiorcy przekaz jakim kierowali się projektanci - życie jest za krótkie aby nie czerpać z niego pełnymi garściami. W klipie widzimy grupę młodych ludzi, cieszących się słońcem, wspólnym graniem i chwilą.

W wiosennej kolekcji znajdziemy bardzo dużo dżinsu, krótkie kurtki, ogrodniczki i poprzecierane spodnie. Nie zabraknie skórzanych, rock&rollowych kurtek i kolorowych T-shirtów, wpisujących się całkowicie w festiwalową aurę. Liczy się wygoda i niezobowiązujący look. W najnowszej kolekcji znajdziecie sporo dresowych propozycji, które pozwolą poczuć bardzo luźno. Dla miłośniczek romantycznego stylu, maraka ma do zaoferowania kwiatowe printy m.in. na bluzach i obuwiu.

Przed wakacyjnym wyjazdem lub majówkowym wypadem, warto zajrzeć do sklepów marki House po garderobę oddającą duch wolności!


Zapraszamy do obejrzenia wiosennego spotu reklamowego marki House!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/YouTubeDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 21.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×