Przegląd małych torebek na lato 2015

Zobaczcie, jakie fajne torebki na lato 2015 można upolować w sklepach.

male-torebki.jpg

Małe, poręczne, wygodne a do tego jeszcze modne! Właśnie takie są torebki, które postanowiłyśmy wziąć pod lupę. Wybrałyśmy dla was takie modele, które powinny rozweselić wasze wakacyjne stylizacje, bowiem większość jest w żywych, letnich kolorach!

Torebki na lato 2015, które znalazły się w naszym przeglądzie dobierałyśmy do zestawienia według ustalonego klucza. Miały być małe, jak kopertówki, niezbyt strojne, żebyście mogły zabrać je i na plażę, i na randkę, a do tego jeszcze - i to był warunek obowiązkowy - musiały mieć długi pasek, byście mogły zawiesić je na ramieniu i zupełnie zapomnieć o ich istnieniu. Taka wygoda!

Zobacz także: Białe sandały na lato 2015 - przegląd najładniejszych modeli

Małe torebki na lato 2015 można znaleźć w ofercie wielu sklepów, ale trzeba być bardzo czujnym, bo większość małych torebek nie ma długiego paska. Torebki, które dla was wybrałyśmy, są małe, ale nie powinnyście mieć problemu, by włożyć do nich najpotrzebniejsze rzeczy - klucze, telefon i portfel. 

Ceny torebek, które znalazły się w naszym zestawieniu, wahają się od 29 zł do 150. Zaczęły się wyprzedaże, więc może uda wam się upolować wymarzony model w niższej cenie! 

Zobacz także: Najładniejsze wzorzyste sukienki maxi

PS: Ceny torebek pochodzą ze sklepu internetowego zalando.pl, Deichmann, Monnari, Mango i C&A.


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock, zalando.pl, Deichmann, Mango, C&A, Monnari


Dodał(a): Karolina Zdunowska , Piątek 10.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×