Przegląd najgorętszych trendów sezonu

Jakie wzory, motywy, kolory są nadal modne? W które z nich warto zainwestować, a które są tylko chwilową, przelotną modą? Z nami nie zginiecie! Zobaczcie nasz przegląd gorrrących trendów!

Przegląd najgorętszych trendów sezonu

Przegląd najgorętszych trendów sezonuCiężko połapać się w obowiązujących trendach, gdy co chwilę na światło dzienne wychodzą nowe kolekcje od najróżniejszych projektantów. W jedność zlewają nam się ich nazwiska, przestajemy rozróżniać kolekcje "rtw" i "resort'owe", nie wyłapujemy "esencji" i najważniejszego motywu. Warto, więc uporządkować całą to wiedzę! Nie martwcie się, nie musicie robić tego same! My, zrobiłyśmy to za Was. Tak, więc co pozostaje na naszej liście trendów? Zobaczcie same!

1. Szach-mat!
Beżowo-brązowa szachownica od lat promowana jest przez jeden z najbardziej luksusowych domów mody, Louis Vuitton. W swojej kolekcji na lato 2013 zaprezentował między innymi motyw szachownicy w niemal każdym możliwym kolorze. Od neonowo-żółtej, przez niebieską, beżową, brązową, aż po zieloną no i oczywiście czarną! My, odchodzimy trochę od tej awangardy i stawiamy jednak na klasykę w czystej postaci. Wiosenne czarno-białe paski przekształciły się właśnie w czarno-białą kratę!

2. Blue Velvet
"She wore blue velvet, bluer than velvet was the night , softer than satin was the light from the stars (...)" to tekst piosenki Bobby'ego Vinton'a , która gra nam w głowie zawsze kiedy widzimy, że niebieski wraca do łask. Zatracamy się w tym trendzie myśląc o niebieskich migdałach, kąpiąc się w błękitnej wodzie i patrząc na błękitne niebo... A takie właśnie było pewnie założenie projektantów.

3. Neony ulicy
Zwracają na siebie uwagę, są krzykliwe, kolorowe i bardzo trendy! Klasyczne neony rozjaśniają miasto nocą, nadają mu niepowtarzalny charakter i są "nowoczesnymi" gwiazdami na niebie. Neony w modzie spełniają podobne zadanie. Zwracają uwagę przechodniów na ulicy, podkreślają naszą odwagę, pewność siebie i miłość do kolorów (i trendów). Dla nas, super!


4. Kwiatowa fuksja
Z czym kojarzy nam się lato? Ze Słońcem, zieloną trawą, błękitnym niebem i oczywiście pięknymi, kolorowymi kwiatami! natura jest doskonałym źródłem inspiracji, jeśli chodzi o motywy w modzie. Projektanci czerpią z niej garściami, "podbierając" kolory i wzory. My, uwielbiamy fuksjowe kwiaty i fuksjowe ubrania!

5. FestivaLOVE
Podobno inspiracji można szukać wszędzie. Zważając na to, że już niedługo zacznie się gorący sezon festiwalowy, nie mamy wątpliwości! Wydarzenia skupiające mnóstwo ludzi o określonym stylu, bawiących się wspólnie do uwielbianej przez nich muzyki to z pewnością coś co zaintrygowało projektantów w tym sezonie. W sieciówkach masowo zaczęły się pojawiać kolekcje stricte "festiwalowe" pełne wzorów, kolorów i nawiązujące do hipisowskich lat 60.


|

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Wiktoria Malicka , Wtorek 18.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×