Przystojni aktorzy w kampanii Prady

Wiele się mówi o trendach dla pań, ale jak widać, nasze oczy może cieszyć także kampania męskich ubrań. Sprawdźcie same.

Przystojni aktorzy w kampanii PradyMyśląc o tym, co będzie modne w najbliższych sezonach zapewne większość z was skupia się tylko na damskiej odzieży i dlatego też ogląda wyłącznie kampanie dla pań, tymczasem kolekcja męskich ubrań również może być interesująca. Po pierwsze dlatego, że wiele kobiet pomaga swoim mężczyznom w stylizacjach, a po drugie dlatego, że np. wiosenno - letnia męska kampania marki Prada zachwyca niesamowitymi nazwiskami, które w niej brały udział: Ansel Elgort, Miles Teller, Jack O'Connell i Ethan Hawke.

Za wykonanie fotografii był odpowiedzialny Craig McDean, a tłem są pomieszczenia w klasycznym wystroju ze skóry i drewna. Efektem sesji są podwójne kadry, na których to aktorzy, którzy zdobywali serca pań w takich filmach, jak "Gwiazd naszych wina", "Niezłomny", czy "Stowarzyszenie umarłych poetów", prezentują męską kolekcję, w której nie brakuje klasycznych garniturów, kamizelek, swetrów z plecionymi warkoczami oraz oczywiście niezwykle eleganckich koszul. 

Co jeszcze przyciąga uwagę? Otóż oprócz tego, że w kampanii wzięli udział przystojni, znani aktorzy, którzy prezentują niezwykle męskie ubrania, to zdjęcia ukazują ich w czasie wykonywania prozaicznych czynności, jak obieranie owoców, wycinanie, picie wody, czy notowanie. 

Na pewno niejedna z pań zatrzyma swój wzrok na tej kampanii. Jak wam się podoba? Przystojni aktorzy w kampanii Prady

Przystojni aktorzy w kampanii Prady

Przystojni aktorzy w kampanii Prady

Przystojni aktorzy w kampanii Prady


Zobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 11.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Salma Hayek w Gucci

    Na rozdaniu nagród Gucci Award For Women In Cinema w Wenecji pojawiło się wiele gwiazd. Wszystkich jednak przyćmiła Salma Hayek. czytaj więcej