Ręcznikowa sesja...

Artysta Mario Testino znany jest ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do gwiazd, dlatego właśnie chętnie stają przed jego obiektywem. Tym razem, na dodatek, w samych ręcznikach...

Ręcznikowa sesja...

Ręcznikowa sesja...

Mario Testino swoją przygodę z fotografią rozpoczął od współpracy z aspirującymi modelkami, którym robił zdjęcia do portfolio. Pierwsze studio fotograficzne stworzył w starym, opuszczonym szpitalu... szybko okazało się, że ma niebywałą umiejętność pochwycenia w obrazie piękna, które jest przecież tak ulotne. Poniekąd dzięki jego zdjęciom w latach 90-tych  wybiły się takie gwiazdy światowego modelingu, jak Kate Moss czy Stella Tennant. Zdecydowanie możemy nazwać go jednym z najważniejszych fotografów modowych naszych czasów, który w sposób realny zmienił oblicze mody.

Testino jest także jednym z najbardziej pożądanych fotografów wśród gwiazd, przed jego obiektywem stanęły m.in. Madonna, Lady Gaga, Brad Pitt czy Angelina Jolie. Lista jest naprawdę długa. Mario jest też autorem ostatniej sesji zdjęciowej księżnej Diany. Na przestrzeni minionych lat współpracował z największymi markami i tytułami na całym świecie.

Ostatnio na swoim Instagramie zamieścił zdjęcia z dość nietypowego projektu o nazwie "Towel Series", w którym znane modelki i modele pozują w samych ręcznikach i szlafrokach. Pierwszą sfotografowaną w tej konwencji modelką została muza Testino - Kate Moss. Nic dziwnego, że dość szybko do grona modelów dołączyły same sławne nazwiska m.in. Cara Delevingne, Miley Cyrus czy Miranda Kerr.

Wyjątkowość tego projektu, polega na jego prostocie i naturalności, widzimy gwiazdy w zwykłej, prozaicznej sytuacji, działającej na wyobraźnię.  Jeśli jesteście ciekawi, całości projektu, zachęcamy do obejrzenia zdjęć. Nie zabraknie fotek przystojnych i wartych grzechu mężczyzn!


Ręcznikowa sesja...

Ręcznikowa sesja...

Ręcznikowa sesja...

Ręcznikowa sesja...

Ręcznikowa sesja...

Ręcznikowa sesja...

Zachęcamy do obejrzenia całej galerii zdjęć tego nietypowego projektu Mario Testino!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/YouTube/Instagram

Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 18.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar