Sarah Jessica Parker już nie olśniewa

Na okładce najnowszego numeru Elle znalazła się Sarah Jessica Parker. Aktorka została uznana za jedną z czołowych aktorek Hollywood dzięki swojej przełomowej roli w serialu "Seks w wielkim mieście".

Sarah Jessica Parker na okładce Elle

Sarah Jessica Parker na okładce Elle

Amerykańska edycja Elle co roku ogłasza listę laureatek Women in Hollywood. Na organizowanej przez magazyn uroczystej gali są honorowane aktorki, które uczyniły duży wkład w branżę filmową dzięki stworzeniu charakterystycznych i niezapomnianych kreacji na złotym lub srebrnym ekranie.

W tym roku, podczas 19 gali Women in Hollywood zostanie wyróżniona m.in. Sarah Jessica Parker znana z roli Carrie Bradshaw w hitowym serialu "Seks w wielkim mieście". Gwiazda zagościła także na okładce listopadowego Elle i trzeba przyznać, że rola grafików nie była tym razem tak duża, bo Jessica zdecydowanie nie wygląda już tak promiennie jak jeszcze 10 lat temu. Biała sukienka z wycięciami od Calvina Kleina podkreśla jej świetną figurę, ale naciągnięta twarz zdradza wiek. Aktorka skończyła w tym roku 47 lat.

Zobacz jak Sarah wygląda na co dzień podczas spaceru ze swoimi córkami


Sarah przyznaje, że mimo ogromnego sukcesu jaki zapewniła jej rola Carrie, nie zdecydowałaby się na zagranie podobnej bohaterki:

"Uwielbiałam Carrie i nie wyobrażam sobie tworzenia jej drugiej wersji. Przyznam, że propozycje takich ról są często bardzo lukratywne, ale dla mnie to tylko kolejny powód, żeby iść w innym kierunku."

Wśród innych wyróżnionych przez magazyn Elle znalazły się m.in.: gwiazda Harry'ego Pottera Emma Watson, tegoroczna laureatka Oskara Octavia Spencer oraz aktorka Elle Fanning.

A Wy kogo umieściłybyście na takiej liście? Sarah Jessica Parker faktycznie zapracowała sobie na to wyróżnienie?

Sarah Jessica Parker na okładce Elle

Sarah Jessica Parker

Emma Watson

Emma Watson


Octavia Spencer

Octavia Spencer

Elle Fanning

Elle Fanning


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Piątek 05.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
A ja uważam, że wygląda bardzo dobrze. Lepiej niż nasze rodzime ponaciągane gwiazdeczki. Ma przemiłą, radosną buzię i pewną "trzpiotkowatość" w sposobie bycia. To ją czyni młodą, a nie gładka buźka.
Dodano: 2012-11-16 12:56:26 Zgłoś nadużycie
Anonim
Emma Watson!
Dodano: 2012-10-11 10:41:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×