Sarah Jessica Parker projektuje buty - premierowa kolekcja

To, że gwiazda "Seksu w wielkim mieście" - Sarah Jessica Parker, prędzej czy później, wyda autorską kolekcję butów, było pewne. Czy jej propozycje staną się obiektem naszych najskrytszych marzeń?

Sarah Jessica Parker projektuje buty - premierowa kolekcja

Sarah Jessica Parker projektuje buty - premierowa kolekcja

Ziścił się właśnie wieli sen miłośniczek kultowego serialu - "Seks w Wielkim Mieście", przedstawiającego życie czterech kobiet w miejskiej dżungli Nowego Yorku, dla których moda jest jak tlen czy narkotyk - niezbędna i uzależniająca.

Jak się okazuje, Sarah Jessica Parker ma wiele wspólnego z odgrywaną przez siebie główną postacią Carrie Bradshaw. O jej zamiłowaniu do mody mogliśmy się przekonać wielokrotnie. Aktorka stała się dzięki serialowi "maskotką" świata fashion, a jej nazwisko marką. Dzisiaj, w świadomości konsumenta Carrie Bradshaw i Sarah Jessica Parker, to jedna osoba, reprezentująca niebywałe wyczucie stylu i szczere zamiłowanie do mody.

Wszystkie pamiętamy, że Carrie Bradshaw była zdeklarowaną "butoholiczką", której serce wariowało na widok nowiutkich bucików Manolo Blahnik. Przy tworzeniu autorskiej kolekcji obuwia, aktorka zdecydowała się na konsultacje z dyrektorem generalnym marki. Nawiązała także współpracę z George'em Malkemusem.

Od 28 lutego kolekcję butów projektu Sarah Jessica Parker będą dostępne w amerykańskich domach towarowych Nordstrom. Drogą internetową będzie można je zakupić na stronie Nordstrom.com. Ich wartość w przeliczeniu na złotówki ma oscylować w granicach 600-1535 zł.

Zobaczcie, najbardziej oczekiwaną kolekcję butów ostatnich lat!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 28.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar