Seksowne kreacje walentynkowe

Chcesz aby w te Walentynki wasze serca zabiły mocniej? Jest kilka modowych sztuczek. Poznaj je i zaryzykuj, bo warto!

Seksowne kreacje walentynkowe

Seksowne kreacje walentynkowe

Walentynki to święto zakochanych, wzmożonego poziomu endorfin i świdrujących motylków u dołu podbrzusza. W ten wieczór, aż nie wypada siedzieć w domu, dlatego są dwa warianty, albo spędzacie go z ukochaną osoba, albo wyruszacie na łowy. To dzień miłości, przeznaczony dla wszystkich spragnionych uczuć. Pytanie, jak je wzbudzić w drugiej połówce i podkręcić ich temperaturę?

Sukienka w kolorze intensywnej czerwieniu, najskuteczniej podkreśli temperamentność natury kobiecej, uwydatniając jej naturalne piękno. Czerwona szminka i wyraźny makijaż, w połączeniu z ognistą kreację, będą jasnym komunikatem, sygnałem gotowości i otwartości, na przyjęcie adoracji amanta. Jeśli nie chcecie, być tak bezpośrednie a waszym celem jest stworzenie romantycznej aury, możecie wybrać kreację w kolorze pudrowego różu. Mała czarna to klasyka, która zawsze działa, a więc nie bójcie się użyć jej i tym razem. Do tego ulubione perfumy, szpilki i możecie wyruszać na podbój czyjegoś serca!

Zobaczcie przygotowane przez nas zestawienie seksownych kreacji, idealnych na walentynkowy wieczór, i wybierzcie coś dla siebie!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock/Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 13.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×