Seksowny Cristiano Ronaldo w nowej kampani Jacob & Co

Ponownie został okrzyknięty "najseksowniejszym żyjącym piłkarzem". Cristiano Ronaldo nie ma sobie równych. Na dobre zagościł nie tylko w sercach mężczyzn jako jeden z lepszych piłkarzy, ale ostanio również w sercach kobiet.

Seksowny Cristiano Ronaldo w nowej kampani Jacob & Co

Seksowny Cristiano Ronaldo w nowej kampani Jacob & CoZdania co do jego atrakcyjności są podzielone, a sytuacja kiedy po przerwie w meczu wrócił na boisko ze zmienioną fryzurą obiegła cały świat w ułamku sekundy. Wszystkie nagłówki gazet i portale plotkarskie trąbiły o jego metroseksualności, fryzurze na żel i wymuskanym, opalonym ciele.

A jednak z roku na rok jego pozycja w rankingach najseksowniejszych mężczyzn i piłkarzy pozostaje niezmienna. Docenił to m.in. Giorgio Armani zatrudniając młodego sportowca w ubiegłych latach do jeansowych i bieliźniarskich kampanii domu mody. 

Tym razem Cristiano Ronaldo powraca w zupełnie nowym wydaniu. Pozując ubrany w garnitur, kurtkę skórzaną albo t-shirt(a nie bez koszulki) ze stylowymi zegarkami firmy Jacob&Co na nadgarstkach, gra amanta któremu niejedna z nas by się poddała. A Was już zdążył uwieść?
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Wiktoria Malicka , Piątek 17.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×