Shopping Queen - program dla zakupoholiczek?

Już jutro ruszają castingi do najnowszego programu Polsat Cafe, który całkowicie będzie poświęcony pasji z jaką kobiety robią zakupy. Jeśli jesteś zakupoholiczką - Shopping Queen to program dla Ciebie!

Shopping Queen - program dla zakupoholiczek?

Shopping Queen - program dla zakupoholiczek?

Shopping Queen to unikatowa formuła programu, w której kobiety maja szanse zrealizować swoje najskrytsze zakupowe marzenia. Program całkowicie poświęcony jest temu, co kobiety lubią najbardziej, czyli zakupom, co więcej są jeszcze za to przyznawane nagrody!

O czym będzie program?

Przede wszystkim o modzie. Kandydatki do tytułu "Shopping Queen" otrzymają taką samą kwotę przeznaczoną na zakupy, które będą musiały zrobić w ściśle określonym czasie. Do ich dyspozycji oddane zostaną wszystkie sklepy na terenie centrum handlowego M1. Głównym zadaniem w programie i tym samym celem rywalizacji jest przedstawienie kompletnej stylizacji, zawierającej ubiór, fryzurę oraz makijaż na wybraną okazję. Prezentacja stylizacji oraz poddanie się ocenie pozostałych uczestniczek będzie zwieńczeniem każdego odcinka. Najlepsza z uczestniczek programu, oprócz tytułu "Shopping Queen", zdobędzie także wszystkie wykorzystane do swojej stylizacji ubrania, buty i akcesoria.

Chcecie wziąć udział w tym szalonym programie z jakże miłymi profitami?

Zapraszamy do obejrzenia potu zapowiadającego program, z którego dowiecie się kiedy odbywają się castingi!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 13.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar