Siostra Kate Moss następczynią topmodelki?

Mało kto wie, że Kate Moss ma 16-letnią siostrę. Dziewczynę wyhaczyła agencja Storm - ta sama, która przed laty postawiła na Kate!

Siostra Kate Moss następczynią topmodelki?

Siostra Kate Moss następczynią topmodelki?

Charlotte, tak na imię ma młodsza Moss, pochwaliła się na swoim Twiterze iż zamierza pójść w ślady starszej siostry. 16-latka podpisała właśnie kontrakt z agencją "matką" Kate Moss - Storm Agency. Kate została zauważona i zaangażowana, przez niniejszą agencję, już w wieku 14 lat. Strach pomyśleć, jak wyglądałby świat mody bez niezastąpionej gwiazdy brytyjskiego modelingu.

Kate Moss jeszcze na emeryturę się nie wybiera, mimo, że może sobie już liczyć czterdzieści wiosen, trzyma się rewelacyjnie i prężnie działa w branży. Jubileuszowa sesja w Playboyu jest mocnym tego dowodem. Jej nazwisko stało się marką z najwyższej półki. Nic dziwnego, że gdy świat obiegły zdjęcia z ceremonii ślubnej Kate w 2011 roku, na których w gronie druhn znalazła się14-letnia Charlotte Moss, świat modelingu zapragnął zwerbować ją w swoje sidła. 'Moss Junior" już wtedy otrzymała propozycję współpracy od agencji Storm. Na drodze do kariery stanął rozsądek jej matki, która postanowiła wstrzymać się z decyzją do momentu, w którym Charlotte'a sama postanowi, że chce iść tą drogą. Najwidoczniej ten czas nastał.

Charlotte i Kate łączą więzy krwi, mają jednego ojca, nie wyglądają jak dwie krople wody. Powstaje pytanie, czy młodsza siostra osiągnie sukces na miarę Moss. Z niecierpliwością oczekujemy na pierwszą sesję!

Siostra Kate Moss następczynią topmodelki?

Siostra Kate Moss następczynią topmodelki?
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 16.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×