Skradziono suknię Lupity Nyong'o!

Nic dziwnego, że ktoś się o nią pokusił. Nie tylko nosiła ją sława, ale też była warta ogromną sumę pieniędzy... Sprawdźcie.

lupita-nyongo


Lupita Nyong'o w zeszłym roku zdobyła Oscara za najlepszą rolę kobiecą, a zaraz potem została też okrzyknięta najpiękniejsza kobietą na świecie. Nie mogło jej zabraknąć także na tegorocznym rozdaniu tych prestiżowych, filmowych statuetek, na którym to prezentowała się zjawiskowo, do czego już zdążyła nas przyzwyczaić. Ta gwiazda nie ma na swoim koncie modowych wpadek. Na rozdanie Oscarów 2015 założyła odważną kreację, która została wykonana z pereł! Jej suknia była wręcz dziełem sztuki. Zaprojektował ją Francisco Costa dla Calvina Kleina, a składała się ona z 6 tysięcy sztuk pereł! Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, że kreacja nie należała do tanich. Kosztowała ona bowiem... 150 tysięcy dolarów!

Niestety dotarła do nas smutna wiadomość, albowiem suknia została skradziona! I to z hotelowego pokoju gwiazdy.

Zapewne wiele z was może się zastanawiać, po co komuś taka kreacja, którą wiadomo, że każdy kojarzy z czerwonego dywanu i na pewno bardzo łatwo będzie się zdradzić z popełnionym przestępstwem, lecz los tylu tysięcy pereł zapewne spotka to samo, co diamenty z biustonoszy Victoria Secret's - zostaną one sprzedane oddzielnie.

Nie od dzisiaj giną suknie i dodatki z czerwonych dywanów. Zaginął też m.in. naszyjnik Jessici Biel, który prezentowała na festiwalu w Cannes.

Prawda jest taka, że większość z nas chciałaby mieć choć jedną z sukien z czerwonego dywanu, prawda?


lupita-nyongo.jpg

lupita-nyongo-2.jpg

lupita-nyongo-3.jpg

lupita-nyongo-4.jpg


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 27.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×