Spektakularna przemiana Miley Cyrus!

Z delikatnej i słodkiej dziewczyny do kontrowersyjnej i prowokującej gwiazdy. Czyli jak na naszych oczach dorastała i zmieniała się Miley Cyrus, amerykańska piosenkarka muzyki pop. Zobacz jaką przeszła metamorfozę na przestrzeni 8 lat.

Spektakularna przemiana Miley Cyrus!
Spektakularna przemiana Miley Cyrus!

Delikatna uroda, dziewczęcy urok i burza ciemnych, długich loków, taka była kiedyś Miley Cyrus. Te czasy minęły i nie zapowiada się aby cokolwiek miało zmienić się w tej kwestii. Nowy, odważny i prowokujący styl, chyba na tyle spodobał się piosenkarce, że przy każdej nadarzającej się okazji, pokazuje coraz więcej ciała. Zadziorna, krótka blond fryzura, mocny makijaż i obowiązkowo pomalowane na czerwono usta, to najnowszy image artystki. Ta spektakularna przemiana, nie dotknęła jedynie wyglądu fizycznego, ale zmiany zaszły również w zachowaniu gwiazdy. Prowokujące ruchy, obsceniczne gesty i wywalony na wierzch język, to już znak rozpoznawczy artystki. Dla jednych kontrowersyjna, dla innych odważna i świadoma swoich walorów i ciała. A jaka jest według Was?

Zobaczcie galerię w której pokazujemy stary i nowy wygląd Miley i zadecydujcie, w którym okresie wyglądała najlepiej.Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet
Dodał(a): Monika Kruk , Niedziela 20.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×