Sportowy Glamour

Radzimir Dębski - młody muzyk tworzący pod pseudonimem "Jimek". Błyskawiczną sławę zdobył wygrywając konkurs na remiks piosenki Beyonce- "End of Time". Dzisiaj słynie nie tylko z doskonale dobieranych dźwięków, ale stylizacji, które niejedną z nas powalają na kolana.

Sportowy Glamour

Sportowy GlamourRadzimir, to symbol perfekcji zarówno w muzyce jak i modzie. Zadziwia na salonach doskonałym połączeniem elegancji i sportowego szyku. Bawi się stylem, kolorem i konwencją. "Kontrolowany nieład" - to słowa zdające się najlepiej określać jego modową myśl przewodnią.


Kliknij i zobacz,
dlaczego Dębski znika!

Jego ubrania podkreślają nietuzinkowy styl bycia, potęgują zaciekawienie i wprawiają w zachwyt stylistów. Kobietom udowadnia, że nie każdy mężczyzna musi wyglądać przeciętnie, a mężczyznom przypomina, że dobry smak w doborze garderoby nie jest zarezerwowany tylko dla płci pięknej.


Sportowy Glamour

Sportowy Glamour


Różowa marynarka z odważnym nadrukiem to karta przetargowa tej stylizacji. Taki oryginalny look dopełnia naszyjnik, który wbrew oczekiwaniom wygląda niezwykle męsko.

Kliknij i zobacz, kim jest Jimek!

Sportowy Glamour

Sportowy Glamour

Elegancja połączona z luźnym, niezobowiązującym, miejskim stylem to znak rozpoznawczy młodego muzyka.

Sportowy Glamour

Sportowy Glamour

 Strój codzienny, nie zawsze musi wyglądać nudno i nieciekawie. Elegancki zegarek i sportowa bluza? Czemu nie! Podwinięte rękawy i luźne spodnie w stylu pump to doskonały spacerowy, casualowy set.


Kliknij i zobacz, kim jest dziewczyna Radzimira!


Żródło: MilionKobiet.pl

Foto: KAPiFDodał(a): Nikola Zbyszewska , Środa 02.01.2013 (aktualizacja: 2013-01-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
MariolciaK
Bardzo fajnie. Widać że ma dystans do siebie;)
Dodano: 2013-01-03 08:46:54 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×