Streetwear: Bluzy

Zaczęło się od oryginalnych stylizacji wypatrzonych na ulicy. Stylizacji zwykłych ludzi, niekoniecznie nawet interesujących się modą. Krzykliwe kolory, przyciągające wzrok nadruki, prześmiewcze w stosunku do wielkich marek jak Gucci, Chanel, Saint Lauren Paris. Skończyło się na zupełnie nowym hicie - modzie streetwearowej.

Streetwear: Bluzy

Streetwear: Bluzy

 

Ulica, nie jest już szara, bura, nieciekawa. Teraz liczy się oryginalność. Wiedzą o tym modelki, piosenkarki, aktorki dla których codzienny look stał się okazją do zaprezentowania czegoś zupełnie nowego. Cara Delvigne, Rita Ora, Rihanna, Miley Cyrus... długo by wymieniać celebrytki, które zakochały się w nowopowstałych streetwearowych markach (również polskich!).


Dzisiaj prezentujemy wszelkiego rodzaju bluzy. Od czarno-białych, przez szare po kosmicznie kolorowe. Każda z hasłem przewodnim. Im bardziej oryginalne, tym ciekawsze! Swoje pięć minut poświęcamy takim markom jak Local Heroes, MISBEHAVE, Sugar Pills, Brian Lichtenberg i Killer Condo. A w której Ty odnalazłabyś się najbardziej?
Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Mat. prasowe, FameFlynet
Dodał(a): Wiktoria Malicka , Czwartek 09.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
ewik
Z ubrań typu streetwear najbardziej lubię wygodne tanie damskie joggery takie jak z http://diamante-wear.pl. Wyjątkowo wygodne i do tego praktyczne bo pasują do rożnych okoliczności..
Dodano: 2017-02-21 14:32:13 Zgłoś nadużycie
ewik
Streetwearowe bluzy sportowe to najwygodniejsze ubrania na świecie : )
Dodano: 2017-02-21 14:25:57 Zgłoś nadużycie
jesuismarie
jestem fanką stylu Riri:)) lubię duże bluzy, kupuję dla siebie i damskie i męskie np. w http://chillout-shop.pl ;)
Dodano: 2013-11-05 15:39:38 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×