Styl Chylińskiej & Foremniak

W modowe szranki stają dzisiaj dwie panie, wyjęte z kompletnie różnych bajek: Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak. Obydwie charakterne i wyraziste na swój własny, niepowtarzalny sposób. Pytanie, której styl przypada Wam bardziej do gustu?

Styl Chylińskiej & Foremniak

Styl Chylińskiej & Foremniak

Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak to kobiety z dwóch innych planet, ich styl podyktowany barwą osobowościową bezdyskusyjnie się różni. Jest jednak jedna rzecz, która obie panie łączy - kobiecość.

Agnieszka Chylińska, niegdyś wokalistka rockowego zespołu ONA w ostatnich latach przeszła niebywałą metamorfozę, nie tracąc przy tym pazura i buntowniczego animuszu w swoich stylizacyjnych poczynaniach. Kiedyś jej ubrania ociekały czernią, ukazując jedynie ciemną, mroczną stronę jej osobowości, a raczej scenicznej kreacji artystycznej. Dzisiaj, co spójne w całej jej postawie jaką obserwujemy na przełomie minionych lat, widzimy jasny komunikat "fuck off". Ubiera się w to na co ma ochotę, jej kreacje są bardzo kobiece i niezmiennie okraszone rock&rollową nutą.

Styl Małgorzaty Foremniak to zupełnie inny biegun, zatem zestawienie tych dwóch, bez wątpienia dobrze ubranych kobiet to polemika pomiędzy skrajnościami. Aktorka zwykła odziewać bardzo kolorowe, seksowne ubrania. Zazwyczaj możemy ją oglądać w sukienkach, spódnicach o klasycznych krojach. To co łączy obie panie to szpilki, zawsze na wysoki obcasie - zadziornie!

A więc, do boju dzisiaj staje Chylińska w rockowym wydaniu łączącym wytarty dżins ze skórą i Foremniak zestawiająca turkus z soczystą pomarańczą. Która z nich jest Wam bliższa?


Styl Chylińskiej & Foremniak

Styl Chylińskiej & Foremniak

Styl Chylińskiej & Foremniak

Styl Chylińskiej & Foremniak
/>

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 09.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×