Druga odsłona jesienno-zimowej kolekcji adidas Originals by Rita Ora

Od dwóch lat adidas Originals nieustannie inspiruje się szalonymi pomysłami Rity Ory – brytyjskiej wokalistki, ikony stylu i królowej koloru. Druga odsłona kolekcji na sezon jesień-zima 2016, Deconstruction Pack, nawiązuje do historii rozpoczętej w poprzedniej, wrześniowej propozycji. Unikalne fasony, hipnotyczne linie, zwierzęce motywy i zakamuflowane na tkaninach wskazówki niczym kalejdoskop, wciągają w wielobarwny świat Rity.

ritaoraadidas.jpg

„Banned from normal” krzyczą hasła umieszczone na bluzach z najnowszej kolekcji Rity Ory dla adidas Originals - Deconstruction Pack. Jak sama nazwa wskazuje, wokalistka zabawiła się klasycznymi krojami i kolorami, po to, aby zaprezentować je w inny, szalony i charakterystyczny dla siebie sposób. W propozycjach Rity znajdziemy odważne zestawienia materiałów, m.in.: jersey, skóra i siateczka, które razem tworzą unikalną całość. Dodatkowo tkaniny ozdobione są różnego rodzaju wzorami i grafikami: gwiazdkami, paseczkami, nakładającymi się na siebie napisami lub motywami zwierzęcymi. Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że elementy te zestawione są ze sobą losowo. 

Bez nazwy.jpg

Bez nazwy1.jpg

W Deconstruction Pack na szczególną uwagę zasługuje jednoczęściowy kombinezon ozdobiony motywem gwiazdek oraz sloganem „Banned from normal” czy też legginsy połączone ze spodenkami do koszykówki. Większość bluz zbudowanych jest w oparciu o zestawione ze sobą różnorodnych materiałów i kolorów. 

3.jpg

2.jpg

1.jpg

W kolekcji, poza ubraniami znajdziemy również obuwie. Tym razem Rita Ora postawiła na trzy modele, klasyczny Superstar, futurystyczny Tubular Defiant oraz ZX FLUX. Pierwszy, wykonany z ciemnej i szarej skóry zdobią charakterystyczne dla kolekcji kolory – czerwony i żółty. Drugi model w czarno-popielatej kolorystyce, wyróżniają wytłaczane gwiazdki. Z kolei czarny ZX FLUX pokryty jest duża ilością nakładających się na siebie białych napisów. Uzupełnienie Deconstruction Pack stanowią akcesoria, między innymi duża torba, plecak oraz czapka beanie.  

źródło i zdjęcia: materiały prasoweDodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 24.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×