Jakie fryzury królowały na rozdaniu oscarów 2015? Zobaczcie

Oscary 2015 zostały rozdane. Znamy już laureatów i bardzo cieszymy się z tego, że "Ida" została doceniona. Jesteście ciekawi jak w tym roku zaprezentowały się gwiazdy? Na jakie fryzury postawiły celebrytki? Zobaczcie

fryzury oskary 2015.jpg

Jakie fryzury królowały na rozdaniu oscarów 2015? Zobaczcie

Przez cały rok rzesze fanów czekają na ten jeden dzień, którym jest przyznanie Oscarów. Wszyscy czekają nie tylko na to, by w końcu poznać laureatów, ale także na to, by zobaczyć w jakich stylizacjach pokażą się gwiazdy na czerwonym dywanie.

Zobacz też: AGATA KULESZA I AGATA TRZEBUCHOWSKA - SPRAWDŹCIE, JAK SIĘ PREZENTOWAŁY NA ROZDANIU OSCARÓW 

Przygotowania długie przygotowania do tego wydarzenia dotyczą nie tylko miejsca i samego eventu, ale także tego w czym pojawią się zaproszone na tę uroczystość gwiazdy. Na temat kreacji debatuje się później jeszcze długi czas, a dyskusje są prawie tak samo huczne, jak te dotyczące samych nagród. Wszystkie gwiazdy dokładają zatem wszelkich starań, by wyglądać wręcz idealnie.

 

Dobra stylizacja to nie tylko świetnie dobrane kreacje od najlepszych światowych projektantów, ale także odpowiednia fryzura. To ona może podkreślić urodę i piękno wybranej sukienki lub zupełnie ją przytłoczyć i skutecznie popsuć cały efekt.

W tym roku widać pewne tendencje, o których mówi się już od jakiegoś czasu. W kwestii wieczorowych fryzur bardzo modna i pożądana jest naturalność. Zamiast skomplikowanych upięć, które oczywiście też się sporadycznie pojawiały, większość celebrytek postawiła na rozpuszczone, ewentualnie lekko wymodelowane włosy.

Można powiedzieć, że tak jak w makijażu największym trendem stał się makeup no-makeup, tak i we fryzurach króluje uczesanie... bez uczesania. Na takie właśnie całkowicie naturalną fryzurę postawiły takie gwiazdy jak Jennifer Aniston, Nicole Kidman, czy Heidi Klum.

Zobaczcie i oceńcie sami! 

reese witherspoon oskary 2015.jpg
Reese Witherspoon

heidi klum oskary 2015.jpg
Heidi Klum

jennifer aniston oskary 2015.jpg
Jennifer Aniston

naomi watts oskary 2015.jpg
Naomi Watts

sofia verga oskary 2015.jpg
Sofia Verga 

nicole kidman oskary 2015.jpg
Nicole Kidman

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: FameFlynet/StarStock


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 23.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×