Liberty Ross: jej styl

Żona zdradzona. Liberty Ross znalazła się w centrum skandalu, gdy magazyn US Weekly opublikował zdjęcia, z których wynika, że jej mąż, Rupert Sanders i Kristen Stewart wyraźnie mają się ku sobie. Kim jest tajemnicza szatynka, której współczują wszystkie żony świata? Przekonajcie się!

Liberty Ross

Tak to się zaczęło... Niewinny przyjacielski gest? Wcale nie! Kristen Stewart i Rupert Sanders to dziś wyklęci kochankowie Hollywood'u numer jeden. Czekamy z niecierpliwością, jak rozwiąże się ta sprawa, a tymczasem cieszymy oko zdjęciami pięknej Liberty. Rupert, było warto? W naszej opinii - nie. O głośnym romansie więcej dowiesz się tutaj.

Liberty Ross

Liberty Ross ma 34 lata i bardzo imponującą karierę w modelingu za sobą. Nienaganna figura i piękna buzia to nadal jej znaki rozpoznawcze. Zawsze pamięta o promiennym uśmiechu i eleganckim ułożeniu nóg, gdy pozuje fotografom... Co za dama!


Liberty Ross

Tak Liberty prezentowała się na wybiegu jeszcze zanim wychudzone modelki - szczapy przejęły go szturmem. Prawda, że uroczo?

Liberty Ross

Na okładkach. Co za kości policzkowe, co za spojrzenie!

Liberty Ross

Z Kate Moss na okładce The Face i na okładce rosyjskiego Vogue.

Liberty Ross

W sesji zdjęciowej z Kate Moss i w reklamie perfum Dior Addict. Wysportowane ciało + temperament = supermodelka doskonała.


Foto: Fame Flynet, mat. prasowe

Źródło: MilionKobiet.pl
Przeczytaj również:

Pojedynek gwiazd: która najgorzej?

Monika Ordowska: jej styl

Ewa Minge: jej stylDodał(a): NW , Poniedziałek 30.07.2012 (aktualizacja: 2012-12-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×