Ten mężczyzna przebiera się za Carrie Bradshaw i robi furorę w sieci!

Dan Clay wiedzie podwójne życie. W dzień jest 32-letnim konsultantem strategii innowacji w Nowym Jorku, ale po pracy zamienia się w główną bohaterkę serialu „Seks W Wielkim Mieście”.

carrie.jpg

Dzięki niezwykłemu podobieństwu i dodatku blond peruki, fantastycznie udaje mu się oddać nowojorską dziennikarkę. Na swoim Instagramie zamieszcza zdjęcia w outfitach filmowej Carrie. Pomimo tego, że mężczyzna ma dość dziwne hobby, zakochują się w nim ludzie z całego świata!

W wywiadzie dla amerykańskiego Cosmopolitan zdradza, że projekt jest odą do miłości do kultowego serialu "Seks W Wielkim Mieście", którą w czasach studenckich musiał skrzętnie ukrywać. Mężczyzna twierdzi, że zawsze musiał udawać nienawiść do serialu, ponieważ mieszkał w męskim towarzystwie.

Dziś Dan Clay nie kryje swojego alter ego, co więcej jego projekt dostał bezpośrednią aprobatę od samej Sarah Jessici Parker! Aktorka osobiście skomentowała jedno ze zdjęć mężczyzny, na którym wygląda bardzo podobnie do niej! Jest zachwycona!

Nawet jeśli ktoś nie jest zadowolony z faktu, że mężczyzna przebiera się za kobietę, warto docenić jego projekt i samą dbałość o szczegóły! Spójrz tylko na te zdjęcia...

Mężczyzna jest kompletnie oddany swojemu ulubionemu serialowi. Twierdzi, że ogląda go w sposób, w który ludzie czytają Jamesa Joyca. Analizuje konstrukcje zdaniowe scenariusza i rozbiera je na czynniki pierwsze.

Oto prawdziwy fan?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dan Clay (@dan_clay)Zdjęcia: Instagram

żródło: womensweb

ID galerii:850


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Wtorek 27.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×