Zoom na modelkę: Freja Beha Erichsen

Według rankingu models.com jest czwartą na świecie top modelką. Zadebiutowała w 2005 roku i od tego czasu bierze udział w pokazach najważniejszych projektantów. Poznajcie jedno z najgorętszych nazwisk w światowym modelingu: Freja Beha Erichsen.

Freja Beha Erichsen

Freja Beha Erichsen

Freja Beha Erichsen pochodzi z Danii. Swoje pierwsze kroki w modelingu postawiła w wieku 16 lat. Obecnie zajmuje czwarte miejsce w prestiżowym rankingu models.com. Freja jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek w branży. Chodziła po wybiegach u najlepszych projektantów. Na swoim koncie ma udział w pokazach takich domów mody jak Chanel, Valentino, Balmain, Gucci, Burberry, Prada, Christian Lacroix, Miu Miu, Louis Vuitton czy Sonia Rykiel.

Freja wielokrotnie pojawiała się na okładkach Vogue i Harper's Bazaar. W sumie jej wizerunek pojawił się na pierwszej stronie topowych magazynów 45 razy. Zobacz okładki Freja Beha Erichsen.

Freja Beha Erichsen

Freja Beha Erichsen

 Oryginalna uroda gwarantuje Freji udział w pokazach najlepszych projektantów. Można ją zobaczyć zarówno na prezentacjach kolekcji pret-a-porter jak i haute couture. Środkowe zdjęcie Valentino Couture Fall 2011, obok Chanel.

Freja Beha Erichsen

Freja Beha Erichsen

Freja Beha Erichsen

Freja Beha Erichsen


 Freja jest twarzą kampanii perfum Valentina Assoluto Valentino oraz jesiennej kolekcji Hugo Boss i Zary. Zobacz więcej zdjęć kampanii Zara Fall 2012.


Opracowanie: Martyna Matysiak

Foto: Mat. prasowe

Źródło: MilionKobiet.pl

Dodał(a): Martyna Matysiak , Czwartek 02.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×