Stylizacja dnia: koronkowy kwiat!

Dzisiejsza stylizacja dnia to kwiecisty przepych połączony z modną koronką uwydatniającą naszą kobiecość! Jesteśmy delikatne i piękne jak kwiaty, pozwólmy sobie na tego typu modowe szaleństwo! Jak Wam się podoba?

główne 30.01.jpg

Stylizacja dnia: koronkowy kwiat!

Kobieta i kwiaty do zawsze dobre połączenie, która z nas nie chciałaby być skąpana w płatkach róż. Ta myśl posłużyła mi dzisiaj jako inspiracja, do stworzenia zestawienia kilku wyjątkowych ciuchów z motywem kwiatowym. Możecie śmiało wybrać jedną z propozycji i na niej zbudować cały strój.

Kliknij i zobacz jak ubiera się Selena Gomez!

Bordowo - koronkowa sukienka sprawi, ze wszyscy w Waszym otoczeniu poczują się jak w pięknym ogrodzie. Staniecie się jego centrum. Żeby nie było Wam zimno, proponuję zawsze zabrać ze sobą sweterek, w tym przypadku  z czarną, prześwitującą koronką, aby pasował do całości. Leginsy mogą być gładkie czarne albo z delikatnym motywem kwiatowym.

Kliknij i zobacz Joannę Krupę na pokazie Bohoboco!

Czarne szpilki z wymalowanymi kwiatami i szalona torebka przypominająca mały bukiecik, będąca jednocześnie zestawem biżuterii - to skarby, na punkcie, których śmiało można zwariować w sklepie. Nie opierajcie się!

Sukienka:
Dorothy Perkins ok. 250,00 zł

Leginsy: New Look ok. 50,00 zł

Buty: Aldo

Torebka: Are You Fashion 99.00 zł

Sweter: Mango 89,00 zł


ID galerii:1104Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Mat.prasowe

Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 30.01.2013 (aktualizacja: 2013-01-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
dariaewaagata
Przepych co nie miara
Dodano: 2013-02-10 16:43:56 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×