Stylizacja "Move like Margaret"

Muzyczna stylizacja Margaret jest połączeniem odważnej elegancji i futuryzmu XXI wieku. Tańczyć w niej można i na scenie podczas muzycznego show, jak i na "międzygalaktycznym dancingu", patrząc na buty, owa kreacja będzie niezawodna nawet w próżni...

Stylizacja "Move like Margaret"

Stylizacja "Move like Margaret"

Margaret również podejmuje określone, typowe tylko dla niej "kroki", czy są one bardziej spektakularne niż te kultowe Micka Jaggera, o których wokalista Mooron 5 śpiewa w piosence "Move like Jagger"? To już pozostawiamy Wam do rozwagi... może warto wybrać się  na koncert i samemu wyrobić sobie na ten temat zdanie.

My skupimy się na modowych poczynaniach młodej gwiazdy. Poprosiliśmy ją aby przygotowała zestawianie ubrań "Move like Margaret", miała być to muzyczna stylizacja, w której autorka czułaby się wyśmienicie tańcząc, czy też całą sobą przeżywając muzykę.

Ku naszemu zdziwieniu objawiła nam się kompozycja łącząca w sobie drapieżną elegancję z futuryzmem XXI wieku. Skąd taka interpretacja?

Czerwień, stanowi kolor nieodzownie symbolizujący żywotność, odwzorowuje intensywność toczącej się w naszych żyłach krwi. Długi krój sukni i odważne, asymetryczne wycięcia, wskazują na brak odwagę i brak reguł którymi kieruje się noszący, w tańcu i muzyce wszystko jest dozwolone.

Kosmiczne białe buty stanowią dość nietypowe zestawienie z wieczorową suknią... pozostaje sklasyfikować jako "awangarda międzygalaktyczna". Te buty są po prostu kosmiczne! Z pewnością nawet w próżni można zrobić w nich moonwalk'a.

Trójkątne, złote kolczyki wyglądają jak pozostałości po innej, wyższej cywilizacji, niby takie proste w swojej istocie, jest w nich jednak jakaś tajemniczość rodem z Roswell. Kto wie, może otwierają jakiś portal do nieznanej nam galaktyki. Może galaktyki Margaret?


aq aq Tatiana Red Cut-Out Maxi Dress.JPG

Seksowna długa suknia z asymetrycznymi wycięciamiasty Gal - Coltrane Cutout Boot - White.JPG

Kosmiczne, białe buty

Logo Hoop Gold Earring by Scott Wilson for Aqua.JPG

Trójkątne, złote kolczyki


Tekst: Marietta Przybyłek
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: http://www.aqaq.com/by MargaretDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 19.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×