Stylizacje gwiazd na gali "Wszystkie Kolory Mody"

"Wszystkie Kolory Mody" to gala charytatywna połączona z pokazem kolekcji m.in. Eva Minge Milano, Bohoboco i Teresy Rosati. Chętnie pojawiają się na niej gwiazdy, które z jednej strony są miłośnikami mody, z drugiej chcę się przysłużyć słusznej sprawie. W celebryckim tłumie nie zabrakło ciekawych stylizacji!

Stylizacje gwiazd na gali "Wszystkie Kolory Mody"

Stylizacje gwiazd na gali "Wszystkie Kolory Mody"

Nazwa gali UNICEF "Wszystkie Kolory Mody" zobowiązuje! Dlatego przybyłe miłośniczki dobrego stylu, pojawiły się na tym szczytnym wydarzeniu w bardzo ciekawych, tryskających kolorami kreacjach. Nikogo nie zaskoczyła Macademian Girl - "rajski ptak polskiego street fashion", która pojawiła się w bardzo kobiecej  kwiatowej sukience, zestawiając ją z równie bliskimi naturze zielonymi szpilkami.

Zaskoczyła nas Asia Ash, która uświetniła wydarzenie kreacją z wizerunkiem komiksowej superbohaterki. Ilona Felicjańska również nie została w tyle, prezentując się w sukience z artystycznym malowidłem we wszystkim możliwych odcieniach akwarelowych farb.

Z tłumu wyróżniła się elegancka, bardzo zmysłowa, koronkowa suknia Natalii Siwiec. Rzadko możemy oglądać tę modelkę w kolorze delikatnego różu. Zaskoczyła nas również Doda, która na tę okazję wybrała białą suknię z trenem, choć należy przyznać iż skórzany gorset znakomicie podkreśla jej sylwetkę.

Jeśli jesteście ciekawe, jak zaprezentowały się tej nocy inne kreacje, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiFDodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 29.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Asia Ash strasznie wiejską sukienkę ma, co to ma być? okropna jest, nie kupiłabym nawet za 5 złotych
Dodano: 2014-02-02 20:16:36 Zgłoś nadużycie