Sukienki CONFASHION

Czarna sukienka z kolekcji jesienno-zimowej marki Confashion jest wykonana z wysokogatunkowej wełny, poddanej obróbce termicznej.

czarna sukienka.jpg Dzięki czemu jest cięta na  surowo i nie potrzebuje żadnych dodatkowych wykończeń. Jej prosta minimalistyczna  forma jest uniwersalna i podnaczasowa. Jedynym motywem dekoracyjnym są dwie duże  rozety, wykonane z pasków tego samego materiału. Jest ona częścią mini kolekcji, w  skład której wchodzą jeszcze szeroka spódnica i bluzka.

CONFASHION jest projektem, w którym najważniejszym punktem odniesienia jest ludzkie  ciało. Ubranie jest tym co je okrywa i zmienia jego postrzeganie w świecie zewnętrznym.  Nie tworzy ono osobowości, ale ją pokazuje, przekazuje informacje, o tym kim jesteśmy i kim chcemy być. Staje się znakiem identyfikacji wizualnej i przede wszystkim narzędziem  ekspresji i komunikacji.

Prosta forma i kolor charakteryzują styl CONFASHION, którego podstawą są miękkie dzianiny. Do produkcji naszych ubrań używamy wysokiej jakości przędzy wełnianej, bawełnianej, wiskozowej i ich mieszanek. Tworzymy kolekcje  ponadsezonowe, po to, aby nasi klienci mogli długo cieszyć się ich wysoką jakością. Staramy się korzystać z włókien  naturalnych, które są przyjazne dla człowieka i środowiska. Chcemy, by nasze produkty określały mocną, silną osobowość. Tworzymy dla indywidualistów, którzy poszukują nowych form, kreują siebie i wpływają na swoje otoczenie.

logo.jpg
Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Poniedziałek 20.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×