Suknia ślubna żony George'a Clooneya

Bajeczny ślub w Wenecji nie mógł się obejść bez wyśnionej sukni ślubnej. Magazyn PEOPLE pokazał zdjęcia z ceremonii ślubnej, na których możemy tę bajeczną kreację zobaczyć. Jesteście ciekawe?

Suknia ślubna żony George'a Clooneya

Suknia ślubna żony George'a Clooneya

George Clooney jest jednym z tych mężczyzn, dla którego powiedzenie "nigdy nie mówi nigdy" stało się przeznaczeniem. Sławny aktor zarzekał się, że już nigdy nie weźmie ślubu... w życiu jak to w życiu, zazwyczaj wychodzi na odwrót. Wybranką serca Clooney została piękna prawniczka libańskiego pochodzenia Amal Alamuddin.

Jak donosi magazyn PEOPLE ceremonia zaślubin, która odbyła się w weneckim pałacu Papadopoli, trwała nie więcej niż pół godziny, a młodej parze ślubu udzielił bliski przyjaciel aktorka, były burmistrz Rzymu Walter Veltroni.

Co małżonkowie mieli na sobie tego wyjątkowego dnia?

George Clooney znakomicie prezentował się w garniturze z kolekcji Giorgio Armaniego. Jego ukochana wybrała bajeczną suknię z najnowszej kolekcji Oscara de la Renty. Panna młoda postawiła na klasykę, długa biała suknia zdobiona haftami znakomicie podkreślała jej nienaganną figurę. Długi welon nadawał całości bajecznego charakteru, dzięki czemu libańska piękność prezentowała się zjawiskowo, jak ze snu!

A jak Wam podoba się suknia ślubna Amal Alamuddin? Czy przebija ślubną kreację Kim Kardashian projektu Riccardo Tisci dyrektora kreatywnego domu mody Givenchy?


george-clooney-01-435.jpg

Która z nich podoba się Wam najbardziej?
ID galerii:616


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 30.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×