Suknie ślubne z serii Together Forever by Qπш Robert Kupisz

Znany projektant rozszerza swoją linię o... suknie ślubne!

Suknie ślubne z serii Together Forever by Qπш Robert Kupisz

Robert Kupisz jest znany z tego, że patrzy na modę w niestandardowy sposób. Nie podąża za trendami, tylko tworzy je.

Charakterystyczny rockowy styl grunge projektanta, w którym tworzy i przerabia, ręcznie farbuje i przycina, stosuje upcykling, jest jego znakiem rozpoznawczym.

Zobaczcie także: Suknie ślubne od Alberta Ferretti 2016

Tym razem Robert Kupisz proponuje swoim klientkom nietypowe suknie ślubne. Są one z serii Together Forever by Qπш Robert Kupisz. To propozycje utrzymane w subtelnym, dziewczęcym charakterze. Wykonane z delikatnej, miękkiej tkaniny siatkowej mają dodawać kobietom lekkości i wdzięku, a nie przytłaczać.

Co więcej, projektant w cenie sukni zapewnia usługę, która po ceremonii ślubnej daje możliwość skrócenia i ręcznego przefarbowania na wybrany kolor, nadającej charakterystyczny dla marki Qπш Robert Kupisz grunge’owy styl oraz umożliwi jej ponowne wykorzystanie. Proponowane kolory farbowania sukienek Together Forever to blady róż, gołębi szary oraz beżowy.

Chciałem, by mojej propozycje sukien ślubnych były młodzieńcze i zwiewne. By kobiety w tym szczególnym dniu wyglądały zjawiskowo i romantycznie ale nowocześnie. Aby nie były przytłoczone nadmiarem ozdób i objętości materiału. Taka jest moja wizja ślubnej stylizacji. – mówi Robert Kupisz.

Zobaczcie także: Suknie ślubne: Vera Wang na wiosnę 2016

Czas zmienić smutny los sukien ślubnych, które po ceremonii lądują na dnie szafy. Postanowiłem dać moim klientkom możliwość skrócenia i przefarbowania sukni na wybrany kolor. Dzięki temu suknia może być noszona wiele razy. – dodaje projektant.

Suknie ślubne Together Forever trafią do butików w wersji krótkiej i długiej w styczniu 2016 roku.  Dostępne będą w sprzedaży w butikach autorskich projektanta w Warszawie, Gdyni i Poznaniu, a także w butiku internetowymSuknie ślubne z serii Together Forever by Qπш Robert Kupisz

Suknie ślubne z serii Together Forever by Qπш Robert Kupisz

Suknie ślubne z serii Together Forever by Qπш Robert Kupisz


Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 15.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
szalu nie ma.
Dodano: 2016-01-16 21:08:11 Zgłoś nadużycie
Anonim
Czemu takie brzydkie? Kupisz ma fajny styl, ale to jest nie estetyczne :(
Dodano: 2016-01-15 20:24:34 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×