Supermodelki - czy naprawdę takie super?

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądają supermodelki, kiedy ich wizerunek jest pozostawiony sam sobie? Czy też są wtedy takie idealne?

Supermodelki - czy naprawdę takie super?

Supermodelki - czy naprawdę takie super?

Przyszła pora spojrzeć prawdzie w oczy, ideały po prostu nie istnieją! Owszem, kiedy z pomocą przychodzi cały sztab ludzi, który bacznie pracuje nad wizerunkiem jednej osoby, a ostatnią korektę naniesie Fotoshop, wtedy zachwycający efekt finalny jest gwarantowany. Jest to jednak chwilowe, ulotne i wykreowane.

Supermodelki, stąpające po wybiegach niczym boginie, uśmiechające się kusząco i ponętnie z bilbordów, są również "zwyczajnymi" kobietami, które po przebudzeniu wyglądają stosownie do okoliczności, które maja swoje lepsze i gorsze dni, a kosmetyki zdecydowanie działają na ich korzyść. Ich naturalne piękno jest niezaprzeczalne, aby zostać modelka trzeba mieć pewne predyspozycje, takie jednak ma każda z nas, należy je jedynie dostrzec i potrafić wydobyć.

Każdy ma w swoim albumie zdjęcia, które wolałby aby nie ujrzały światła dziennego, w przypadku modelek taka obawa jest wzmożona iż cały świat oczekuje od nich bycia nieskazitelnie pięknymi, zawsze i wszędzie. Zazwyczaj widzimy je jako posągowe postacie, które nie mają żadnych mankamentów, jest to jednak wypaczony obraz, niepotrzebnie zakotwiczony w naszej świadomości.

Jeśli jesteście ciekawi, jak supermodelki, takie jak Kate Moss, Naomi Campbell, Claudia Schiffer czy Cara Delevingne wyglądają bez makijażu, zobaczcie naszą galerię!Macie ochotę na więcej? Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym zobaczycie całą prawdę o supermodelkach!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/YouTube/InstagramDodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 18.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Bez make-upu wszystkie ukazane modelki wyglądają dosyć przeciętnie... To zabrzmi dosyć bezczelnie, ale te ich zdjęcia bez obróbki na prawdę poprawiają humor.
Dodano: 2014-04-10 01:03:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×